Acun Ilıcalı Türkiye için seferber etti! Bakan Çavuşoğlu teşekkür etti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cayman Adaları ve Havana'da bulunan Türk vatandaşların Dominik Cumhuriyeti'ne tahliyesi için uçağını seferber eden Acun Ilıcalı'ya teşekkürlerini iletti.

ABONE OL
GİRİŞ 14.05.2020 10:56 GÜNCELLEME 14.05.2020 11:13 GÜNCEL
Acun Ilıcalı Türkiye için seferber etti! Bakan Çavuşoğlu teşekkür etti
Acun Ilıcalı Türkiye için seferber etti! Bakan Çavuşoğlu teşekkür etti

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Karayipler bölgesinde farklı ülkelerde bulunan Türk vatandaşlarını tahliye eden uçağın Dominik Cumhuriyeti'nden havalandığını duyurdu.

 

'ACUN ILICALI'YA TEŞEKKÜR EDİYORUZ'

 

Açıklamasında yapımcı Acun Ilıcalı'ya teşekkür eden Çavuşoğlu, şunları söyledi:

"Karayipler bölgesinde farklı ülkelerde bulunan vatandaşlarımızı ve dost, kardeş komşu ülke vatandaşlarını tahliye eden uçağımız Dominik Cumhuriyeti'nden havalandı. Cayman Adaları ve Havana'da bulunan vatandaşlarımızı Dominik Cumhuriyeti'ne getirmek için kendi uçağını gönderen Acun Ilıcalı'ya çok teşekkür ediyoruz. Uçakta bulunan 154 vatandaşımız ile birlikte 1 Azerbaycan, 42 Macaristan, 28 Romanya ve 1 Tunus vatandaşını ülkemize getiriyoruz."

ETİKETLER

YORUMLAR 18 TÜMÜ
 • Emre 4 ay önce Şikayet Et
  Bakiniz bu güzel bir haber teşekkür edebiliriz. Fakat bu ramazan ayında nerde hadisi mezhebi inkar eden adamlar var kanalında çıkarıyor yazık ediyor kendine . Allah yardım etsin.
  Cevapla
 • Yusuf 4 ay önce Şikayet Et
  Yaşasın acun böyle yap.
  Cevapla
 • HELAL 4 ay önce Şikayet Et
  Koskoca devletin 1 uçak gönderecek imkanı yokmu, Terede Türk hava yolları Nerede Türk hava kuvvetleri Acun iyiymiş gibi göstermenin milletçe " ya ne iyi adammış " dedirtilmeye çalışılıyor. Devletin kendi milleti zordayken , o kadar ülkeye yardım gönderecek imkanı var. ama lakin bi acun kadar imkanı yok. HELAL
  Cevapla
 • ÖNCE VATAN 4 ay önce Şikayet Et
  Ahir zaman dedikleri bu olsa gerek… Ne DOST belli ne DÜŞMAN… Herkes MENFAATİNCE insan…
  Cevapla
 • alpagu 4 ay önce Şikayet Et
  Bi bitmediniz gitti....
  Cevapla
 • Fedai 4 ay önce Şikayet Et
  Kardes niye Acun gondermis bir arastirsan bu yorumu yapmazsin. Survivor ekibi zaten gelecekti istanbul a Acunda biz zaten gelecegiz siz ucak hondermeyin sayin bakanim dedi. Ulan ne milletiz ucak gonderir hasta aliriz show yapiyor derler gondermeyiz ulkenin ucagi yokmu...
  Cevapla
 • Diyarbakır 4 ay önce Şikayet Et
  Kim elini taşın altına sokuyorsa bu zor gunde var olsun hepsi
  Cevapla
 • Serhat 4 ay önce Şikayet Et
  Acun abim adam abim.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR