Son dakika: Bayramda otoyollar ve köprüler ücretsiz

Son dakika: Bayramda otoyollar ve köprüler ücretsiz olacak. Konuya ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

ABONE OL
GİRİŞ 23.05.2020 02:07 GÜNCELLEME 23.05.2020 04:09 GÜNCEL
Son dakika: Bayramda otoyollar ve köprüler ücretsiz
Son dakika: Bayramda otoyollar ve köprüler ücretsiz

Uygulama, Kara Yolları Genel Müdürlüğü kapsamındaki otoyollar ile "15 Temmuz Şehitler Köprüsü" ve "Fatih Sultan Mehmet Köprüsü"nü kapsayacak.

 

 

Yap-işlet-devret projeleri ise kapsam dışı olacak. Aynı şekilde Başkentray ve Marmaray da ücretsiz olacak. Konuyla ilgili Cumhurbaşkanlığı kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

ETİKETLER

YORUMLAR 133 TÜMÜ
 • hakkı 5 ay önce Şikayet Et
  Yöneticilerin ağız alışkanlığı. Memlekette deli olacaksin arabaya binip köprüden gidip geleceksi .Nasil olsa ortalık boş
  Cevapla
 • Suat ÖZYAMAN 5 ay önce Şikayet Et
  Sokağa çıkma yasağı var deyip köprü ve otoyolların ücretsiz olmasını mantıksız bulanlara ; İçişleri Bakanlığımız tarafından, 81 İl Valiliğine gönderilen Sokağa Çıkma Kısıtlaması Genelgesi’nin detaylarına bakmalarını tavsiye ederim. Bu genelgenin 2-Açık Olacak İşyeri, İşletme Ve Kurumlar, 3- İstisna Kapsamında Olan Kişiler ( Seyahat izin belgeleri sokağa çıkma kısıtlaması süresince geçerli olacaktır.)
  Cevapla
 • misafir 5 ay önce Şikayet Et
  yillardir bayramda ucretsiz degil mi neden şaşırdınız o zaman neden yorum yapmiyordunuz
  Cevapla
 • TONTON 5 ay önce Şikayet Et
  Köprüden geçerken bedava sonunda polis çevir durdurursa izninde yoksa 3500 TL ceza bunu da bilelim yani köprü geçişi 10.50 TL den 3500 TL çıkıyor..
  Cevapla
 • şahin kara 5 ay önce Şikayet Et
  Katılıyorum Ama Gülmekten Zaten Kim geçecek
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR