İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan provokatif saldırıya sert tepki

İletişim Başkanı Fahrettin Altun Kuzguncuk’ta Surp Krikor Ermeni Kilisesi’ne yapılan provokatif saldırının vatandaşlarımızın kardeşliğini ve birliğini bozma amacıyla yapıldığını vurgulayarak "Bu üzücü olayın hukuki zeminde takipçisi olacak ve vatandaşlarımızın haklarını her zaman savunacağız" dedi.

ABONE OL
GİRİŞ 30.05.2020 23:00 GÜNCELLEME 30.05.2020 23:11 GÜNCEL
İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan provokatif saldırıya sert tepki
İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan provokatif saldırıya sert tepki

İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde;

 

"PROVOKATİF SALDIRI HEPİMİZİ DERİNDEN ÜZMÜŞTÜR"

“Her türlü inancın barış ve huzur içerisinde komşuluk hukukuna riayet ederek yaşadığı güzel mahallemiz Kuzguncuk’ta Surp Krikor Ermeni Kilisesi’ne yapılan provokatif saldırı hepimizi derinden üzmüştür.

 

"VATANDAŞLARIMIZIN KARDEŞLİĞİNİ VE BİRLİĞİNİ BOZMA AMACI TAŞIYOR"

Farklı inanç ve etnik kimlikten vatandaşlarımızın kardeşliğini ve birliğini bozma amacı taşıyan her türlü eylemin karşısında dirayetle duracak ve kardeşlik hukukunun bozulmaması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

"BU ÜZÜCÜ OLAYIN HUKUKİ ZEMİNDE TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ"

Bu alçak saldırı dolayısıyla komşumuz olan Surp Krikor Ermeni Kilisesi Vakfı Başkanı Edvard Ayvazyan’ı arayarak geçmiş olsun dileklerimi ve üzüntümü ilettim. Bu üzücü olayın hukuki zeminde takipçisi olacak ve vatandaşlarımızın haklarını her zaman savunacağız.”

ETİKETLER

YORUMLAR 2
  • Nesrin Kurnaz 1 ay önce Şikayet Et
    Metin kıratlı'nın acıklamalari icinde açıklama gerekiyor, buna da bi netlik getirilirse, anlam karmaşası ortadan kalkar herhalde.
    Cevapla
  • asaf 1 ay önce Şikayet Et
    camide müzik çalanlara ne oldu yakalandılarmı
    Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR