Metrobüste ilginç görüntü!

İstanbul'da dün aralıklarla etkili olan sağanakta bazı metrobüslerden bazılarının tavanından içeriye su aktı. Metrobüs içinde akan sudan şemsiye ile korunarak yolculuk yapanlar görüntülendi.

ABONE OL
GİRİŞ 20.06.2020 13:26 GÜNCELLEME 20.06.2020 13:27 GÜNCEL
Metrobüste ilginç görüntü!
Metrobüste ilginç görüntü!

İstanbul'da dün aniden bastıran sağanakta metrobüste ilginç görüntüler oluştu. Metrobüs tavanından damlayan yağmur vatandaşların üzerine aktı. Bazı yolcuların yağmur sularından korunmak içinde şemsiye açtı. Yaşanan bu anlar ise bir başka yolcu tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Görüntülerde koltukta oturan bir çift ile ayakta yolculuk eden bir başka yolcunun şemsiye açtığı görülüyor.

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 7 TÜMÜ
 • Zafer 1 ay önce Şikayet Et
  Bir Eko mucizesi " içinde yağmur yağan ekolojik otobüsler" Ünlü Türk büyüğü dememişmiydi "her şey güzel olacak" diye. Bak ne güzel oldu sana ey aziz İstanbulum.
  Cevapla
 • reis 1 ay önce Şikayet Et
  imam yeter imam
  Cevapla
 • Kırkdokuzelli 1 ay önce Şikayet Et
  Eko ve ekibinin çalışma azmi insanları doğal serinletme projesi olsa gerek
  Cevapla
 • İstanbulsever 1 ay önce Şikayet Et
  YAKIŞIR İSTANBUL LUYA. HER TOPLULUK LAYIK OLDUĞU ÜZERE YÖNETİLİR. 2 koyun Güdemeyeni İstanbul’a başkan ! seçersen kaderine razı olacaksın.(ben oy vermedim.oy verenler düşünsün en azından ibret alsın) Devam başkan kitleyebildiğini kitle nasılsa alıcısı olur.:))
  Cevapla
 • * L A Z * 1 ay önce Şikayet Et
  demekki neymiş miras yedi demek böyle birşey işte hiç bir araca bakım falan yapıldığı yok gittiği yere kadar işte.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR