Validen milli eğitim müdürüne uyarı: Kötü örnek olmuşsunuz!

Isparta'da tarım işçilerinin çocuklarıyla çektirdiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaşan İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz'ın maske takmaması ve sosyal mesafeye uymaması, Vali Ömer Seymenoğlu'nun dikkatinden kaçmadı. Vali Seymenoğlu'nun "Kötü örnek olmuşsunuz" dediği Yılmaz, "Çocukları görünce maskeyi unutmuşuz Sayın Valim" açıklamasında bulundu.

ABONE OL
GİRİŞ 21.09.2020 15:37 GÜNCELLEME 21.09.2020 15:57 GÜNCEL
Validen milli eğitim müdürüne uyarı: Kötü örnek olmuşsunuz!
Validen milli eğitim müdürüne uyarı: Kötü örnek olmuşsunuz!

Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz, sosyal medya hesabından, mevsimlik tarım işçilerinin çocuklarıyla çektirdiği fotoğrafı paylaştı.

 

 

Ancak İl Müdürü Yılmaz ve çocuklarda corona virüs tedbirleri kapsamında maske bulunmaması ve sosyal mesafeye dikkat etmemeleri, Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu'nun dikkatinden kaçmadı. 

 

 

VALİDEN FOTOĞRAFIN ALTINA YORUM

Vali Seymenoğlu, bu fotoğrafın altına yazdığı yorumda, Yılmaz'a  corona virüs vakalarının arttığı bugünlerde örnek olması gerekirken, maske takmamasının kötü örnek oluşturduğunu söyledi. 

Vali Seymenoğlu, "Müdür bey, çocukları sevindirmek, onlarla bir arada olmak dünyada yapılabilecek en güzel işlerden bir tanesidir. Ancak Covid-19 salgınının çok hızlıca arttığı bu günlerde örnek olmanız gerekirken maalesef kötü bir örnek olmuşsunuz. Eminim ki özellikle bu günlerde tekrarlamazsınız" dedi. 

İl Müdürü Ömer Yılmaz ise Vali Seymenoğlu'nun yorumuna verdiği cevapta, "Çocukları görünce maskeyi unutmuşuz Sayın Valim" dedi. 

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR