Her şeyi özetleyen karikatür: Bütün mesele aslında bu!

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Ermenistan'ın Başbakanı Nikol Paşinyan'ın resmedildiği karikatür sosyal medyada binlerce kullanıcı tarafından paylaşıldı.

ABONE OL
GİRİŞ 17.10.2020 14:49 GÜNCELLEME 17.10.2020 14:54 GÜNCEL
Her şeyi özetleyen karikatür: Bütün mesele aslında bu!
Her şeyi özetleyen karikatür: Bütün mesele aslında bu!

Sosyal medyada Gabriel imzası ile paylaşılan karikatür, Azerbaycan ordusu karşısında verdiği ağır kayıplar veren Ermenistan'ın dünya basını tarafından nasıl desteklendiğine dikkat çekiyor.

 

Karikatürde ağır kayıplar veren ve sık sık insanlık suçu işleyerek, sivilleri hedef alan Ermenistan'ın her şeye rağmen uluslararası basın tarafından kollandığı, fakat buna karşılık Azerbaycan topraklarının işgal altında olması ve Ermenilerin sivil katliamlarına rağmen, Azerbaycan'a söz hakkını sadece Türkiye'deki basın yayın organlarının verdiği resmedildi.

Gerçekleri gözler önüne seren karikatür sosyal medyada "Bütün mesele aslında bu!" başlığı ile binlerce kullanıcı tarafından paylaşıldı.

 

KAYNAK : Haber7

ETİKETLER

YORUMLAR 40 TÜMÜ
 • Gabriel 2 gün önce Şikayet Et
  iki millet tek devlet. tesekkurler Haber7
  Cevapla
 • Gabriel 2 gün önce Şikayet Et
  Cevapla
 • Asya 4 gün önce Şikayet Et
  Dünyanın gerçeği bu abd açıktan pkk ya 20 bin tır silah yolluyor biz kardeşimizAzerbaycanın yanında dahi yer alamıyoruz azerbaycanla suriyeyle ırakla toprak bütünlüğümüz gitti şimdi böyle giderse gürcistanıda kaybedecegiz yıl 2020 10 tane Türk ülke bir İsrail etmiyor güç bakımından
  Cevapla
 • ilo 4 gün önce Şikayet Et
  Allah trt den razı olsun.elimizde bir trt var.trt dışında bütün televizyonlar tarafsızlık ayağına yatıp ermenistanı tutuyorlar.çok dikkatimi çekti.yazıklar olsun özel televizyonlara.seyretmeyin bunları boykot yapın
  Cevapla
 • cemal 4 gün önce Şikayet Et
  Vahşi batı.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR