3 kız kavga etti, genç adamın imdadına polis yetişti

Denizli Çınar Meydanı’nda kendisi için kavga eden 3 kızın arasında kalan genç adam zor anlar yaşadı.

ABONE OL
GİRİŞ 23.10.2020 09:41 GÜNCELLEME 23.10.2020 09:41 GÜNCEL
3 kız kavga etti, genç adamın imdadına polis yetişti
3 kız kavga etti, genç adamın imdadına polis yetişti

Denizli'nin en işlek yeri olan Çınar Meydanı'nda 1 erkek için 3 kız kavga etti. Arada kalan genç adam zor anlar yaşadı. Bir bankanın bankamatiklerinde para çekme işlemi esnasında tesadüfen karşılaşan 3'ü kız 1'i erkek 4 kişi arasında başlayan sözlü tartışma büyüdü ve kavgaya dönüştü.

 

Birbirine hakaret eden kızlar, sinirlerine hakim olamayarak cadde üzerinde tartışmaya devam etti. Kızlar, bir anda saç saça baş başa birbirine girerken, etraftakiler ne olduğuna anlam veremedi.

Yeniasır gazetesinden Sebahattin Alp'in haberine göre, kızların kavgasında tekme ve yumruklar havada uçuştu. 3 kız arasında kalan erkek, zor anlar yaşadı. Kızları ayırmakta zorlanan gencin imdadına polis yetişti. Polisin müdahalesiyle tartışma sona erdi zannedilirken, kadınlar 20 metre ilerde yine birbirlerine girdi.

 

Yaklaşık 5 dakika süren tartışmada polisler tarafları ayırmak için yine araya girmek zorunda kaldı. İddiaya göre kavganın 2 kızın daha önce aynı erkekle arkadaş oldukları için çıktığı öğrenildi. Vatandaşların da gençleri ikna etmesiyle olay daha da büyümeden yatıştırıldı.

ETİKETLER

YORUMLAR 32 TÜMÜ
 • Öz 1 ay önce Şikayet Et
  Yer mekan bölge belirtip o muhitin insanlarını zan altına almayalım emin olun kötülük artık dünyanın her yerinde köyde kırsalda metropollerde her yerde çünkü internet her yerde...
  Cevapla
 • Öz 1 ay önce Şikayet Et
  Maalesef iman dairesinden uzaklaştıkça şeytan dairesine giriyor gençlerimiz edepten hayadan dinden yoksun olarak bilgisayar/telefon önünde büyüyor çocuklarımız haftada 1 gün 2 rekatlık cuma namazına gitmiyor gençlerimiz vay halimize vay sonra da neden bizim ülkede yaşamak bu kadar zor diye söyleniyoruz içki kumar fuhuş uyuşturucu arttı bataklık olan barlar arttı daha ne olsun...Tek kurtuluş gerçek anlamda Allah ın dinine sımsıkı sarılmak ve yaşamak.
  Cevapla
 • Elök 1 ay önce Şikayet Et
  Daire fiyatları ne alemde? Evler pahalı, müstakiller alınacak gibi değil.
  Cevapla
 • Karadenizli 1 ay önce Şikayet Et
  Bu il bazına indirmek yanlış tūrkiyenin her yerinde var yozğatta yokmu diyarbakırda yokmu afyon yok ora bura demek yanlış gidişat hic iyi deyil
  Cevapla
 • TIP ÖĞRENCÎSÎ 1 ay önce Şikayet Et
  Maalesef üzülerek belirtiyorumki Îzmir,Denizli,Afyon,Uşak,Samsun,Antalya,Kepez ve Samsun illerimizde ahlak sınırlarını aşan olaylar,edepsizlikler çok yoğundur.Devletimiz ve değerli idarecilerimizin bu konularda daha duyarlı olmalarını rica ediyoruz.
  Cevapla
 • Kandira 1 ay önce Şikayet Et
  Devlet. Karisinca ilticaci olur. Herkes dinini ögrenmeli Avrupaya özenmek bizi bozar bozduda
  Cevapla
 • DÜŞÜNEN ADAM 1 ay önce Şikayet Et
  Melik,Müslümanmısın bilmiyorum, fakat Turk milleti gelenek ve kültürünü Îslamdan almıştır.Sen kalkmışsın Îslama uygun değilde Türk gibi yaşayacaksın diyorsun. Yani Îslamdan uzak kalıp bar,klub,batlarda kafayı çekerek, kabadayılık yaparak heyyt ben Türküm ulan diyerekmi yaşayacak bu millet.Sana tavsiyem Dininin emirlerini öğren.
  Cevapla
 • İMAM 4 hafta önce Şikayet Et
  Allah senden razı olsun.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR