Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında yaşananlar sonrası Pınar Altuğ safını belli etti

Pınar Altuğ, Altın Portakal Film Festivali’nde Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında yaşanan polemikte eski rol arkadaşına sahip çıktı. Karadağlı'ya destek çıkan Altuğ "Ödül törenlerinde ağzınıza geleni söyleyemezsiniz" dedi.

ABONE OL
GİRİŞ 13.10.2021 07:30 GÜNCELLEME 13.10.2021 07:34 GÜNCEL
Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında yaşananlar sonrası Pınar Altuğ safını belli etti
Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında yaşananlar sonrası Pınar Altuğ safını belli etti

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nün sahibi olan Nihal Yalçın'ın ödül aldığı sırada ilginç anlar yaşandı. Yalçın'ın konuşması sırasında Tamer Karadağlı, saatine bakarak ve çeşitli mimikler göstererek sıkıldığını belli eden tavırlar sergiledi.

Bir süre sonra ise dayanamayarak konuşmaya devam ederken oyuncuya ödülünü uzattı. Bunun üzerine Yalçın ise "Kim verdi ödülü? Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?" ifadelerini kullandı. Bu gerginliğin gündem olmasının ardından Tamer Karadağlı'ya eski partneri Pınar Altuğ destek çıktı.

"HER AĞZINIZA GELENİ SÖYLEYEMEZSİNİZ"

Nişantaşı'nda görüntülenen Altuğ, Altın Portakal Film Festivali'nde Nihal Yalçın ile gerilim yaşayan eski partneriyle ilgili sorulan soruya, "Ödül almaya çıkan kişi sahnede çok fazla konuşmamalı. Hem ödül törenlerinde ağzınıza geleni söyleyemezsiniz. Tamer'in arkada öylece durması hoş bir görüntü oluşturmadı. O da orada misafir sonuçta" yanıtını verdi.

ETİKETLER

YORUMLAR 51 TÜMÜ
 • Arif 3 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun sayın KARADAĞLI Hislerimize tercüman oldunuz.Turkiye nin ve benimde gururumuz sun .
  Cevapla
 • Ayşe 3 ay önce Şikayet Et
  Adamsın Tamer karadağlı adam
  Cevapla
 • Sabriye 3 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun Tamer Karadağlı seninle gurur duyduk her daim seninleyiz yiğitsin mertsin
  Cevapla
 • H.Osman AÇIKGÖZ 3 ay önce Şikayet Et
  Duruş sanatçının kişiliğini karakterini gösterir, asalet ise her sanatçıda olmaz, tek kelimeyle helal olsun Tamer KARADAĞLI ve KARADAĞLI gibi sanatçılara
  Cevapla
 • AHMET 3 ay önce Şikayet Et
  Tamer KARADAĞ haklı. Kadının konuşması tuhaftı. Yok rakiplerim kötü yok erkek aday olacağım. Sen kimsin ya?? Karşındaki Tamer KARADAĞ önce bir selam ver. Teşekkür et. ödülünü al. Sonra alçakgönüllü konuş. Orada kahve sohbetimi yapılır. Aliye teşekkür veliye teşekkür köydekilere teşekkür. Önce ödülü veren Tamer beye teşekkür et, saygı göster, sonra saygı bekle.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR