Teröristbaşı Duran Kalkan'dan 'Dostlarımız' dediği CHP, DEVA ve İYİ Parti'ye mesaj

Terör örgütü PKK'nın elebaşı Duran Kalkan, yayınladığı videoda, 'dostlarımız' dediği kesimlerle yaptığı iş birliğini anlattı. Kalkan propaganda videosunda, "Dostlarımız daha da öne çıktılar mücadelede etkili hale geldiler. " dedi.

ABONE OL
GİRİŞ 31.12.2021 19:34 GÜNCELLEME 31.12.2021 19:41 GÜNCEL
Teröristbaşı Duran Kalkan'dan 'Dostlarımız' dediği CHP, DEVA ve İYİ Parti'ye mesaj
Teröristbaşı Duran Kalkan'dan 'Dostlarımız' dediği CHP, DEVA ve İYİ Parti'ye mesaj

Terör örgütü PKK'nın elebaşlarından Duran Kalkan, yayımladığı videoda, siyasi kanatları HDP'nin ittifak ortaklarına mesaj göndererek, 'dostlarımız' dediği kesimlerle yaptığı iş birliğini anlattı.

"MÜCADELEMİZ DOSTLARIMIZLA ETKİLİ HALE GELDİ"
Kalkan, "Sürekli eylem halinde geçen bir yıldı diyebiliriz. Mücadelemiz dostlarımızla daha etkili hale geldi. Daha güçlü mücadele edilse, karşıtız diyen herkes biraz daha tutarlı olsaydı daha ağır darbe yerlerdi. Bazı güçler o tutarlılığı göstermediler." diye konuştu.

MUHALEFETE ÇAĞRI: İTTİFAK KONULARI GECİKMEMELİ
Cumhur İttifakı'nın daha fazla ömrünün uzamaması gerektiğini belirten Kalkan, "İttifak konuları daha fazla gecikmemeli. Mücadelesiz durduk yere çökmüyor iktidar. Demokratik devrimle bu düzeni yıkmak önemli. AK Parti ve MHP çöküşte. Bunu biz söylemiyoruz CHP de İYİ Parti de DEVA Partisi de söylüyor. 'Bizim gibi olsunlar' demiyoruz, herkes kendi rengini korusun. AK Parti-MHP ittifakını yıkalım." ifadelerini kullandı.

Konuşmasının bir bölümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Birleşmiş Milletler toplantısında gösterdiği haritaya değinen terörist başı, "Erdoğan, BM'de gösterdiği haritayı yapmak istiyor. Şimdi herkes dikkatli olmalı" dedi.

YORUMLAR 272 TÜMÜ
 • Ccc 5 ay önce Şikayet Et
  Dava adamıyım deyip bu bölücüleri iktidara ortak etmek isteyen sayın Akşener sayın Mollaoğlu sayın Babacan sayın Davutoğlu akıllı olun bu ülkeyi bölmek isteyen hedeflerini açıkça söyleyenlerin hedefine engel olun . Dersimli kemo sizi kandırmış ona güvenmeyin .
  Cevapla
 • TIRPAN 5 ay önce Şikayet Et
  KIRMIZI KAFA Merala Noel kutlamasi
  Cevapla
 • TIRPAN 5 ay önce Şikayet Et
  KIRMIZI KAFA MERAL Duyddunmu emiri yüreğin varsa PKK HDP aynıdır de
  Cevapla
 • mustafa 5 ay önce Şikayet Et
  sen merka etme 2023 seçimlere az kala Devlet sizin kellenizi alacak.
  Cevapla
 • Kara Murat 5 ay önce Şikayet Et
  Pkk direkt millet ittifakına katılsın.
  Cevapla
 • Burhan 5 ay önce Şikayet Et
  Zaten katılmiyormu
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR