Kadınları falakaya yatıran kargocunun eşi: Beni zorlamadı

Kayseri'de para karşılığı anlaştığı iddia edilen kadınları falakaya yatırdığı için yargılanan Erkan T.'nin yargılanmasına başlandı. Erkan T.'nin eşi, "Bana karşı zorla bir eylemi olmadı. Fantezi amacıyla bir kez falakaya yatırdı" dedi.

ABONE OL
GİRİŞ 24.11.2022 12:13 GÜNCELLEME 24.11.2022 12:13 GÜNCEL
Kadınları falakaya yatıran kargocunun eşi: Beni zorlamadı
Kadınları falakaya yatıran kargocunun eşi: Beni zorlamadı

Kayseri'de, para karşılığı anlaştığı iddia edilen kadınları falakaya yatırdığı görüntüleri ortaya çıkan kargocu Erkan T.'nin, 2 ayrı suçtan toplam 9 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. Falaka olayında eşi ve diğer kadınların rızasının olduğunu söyleyen Erkan T. "Kimseyi zorlamadım" dedi.

Erkan T. de eşi de falaka olayının bir kez yaşandığını iddia etti. Halbuki görüntülerde Erkan T.'nin farklı kişileri falakaya yatırdığı görüldü. Erkan T. cep telefonunda tespit edilen görüntüleri internetten indirdiğini iddia etti. 

Sanığın şikayetçi olmayan eşi H.T., "Bana karşı zorla bir eylemi olmadı. Fantezi amacıyla bir kez ayaklarımı bağlayıp, falakaya yatırdı" dedi.Melikgazi ilçesinde kargo şirketinde çalışan, evli ve 2 çocuk babası Erkan T.’nin, maddi durumu iyi olmayan kadınları evine çağırıp gözlerini uyku bandı, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı iddia edildi. Erkan T.'nin, falakaya yatırdığı kadınlardan 'güzel' dediklerine 500 TL, 'çirkin' dediklerine ise 250 TL ödeme yaptığı öne sürüldü. Erkan T., falaka görüntülerini de kayıt altına aldı. Erkan T., başka kadınlara da çektiği videoları gönderdi. Benzer teklifte bulunduğu N.K. isimli kadının savcılığa suç duyurusunda bulunmasıyla Erkan T. gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen Erkan T., çıkarıldığı hakimlikçe adli kontrol tedbiriyle serbest bırakıldı.KAMU DAVASI AÇILDI

Soruşturmada Erkan T. hakkında, eşi H.T.'ye eylemleri nedeniyle 'eşe karşı eziyet çektirme' suçundan 2 yıldan 5 yıla kadar, 'müstehcenlik' suçundan da 1 yıldan 4 yıla kadar hapis cezası istemiyle Kayseri 18'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı. Davada sanık Erkan T. ile eşi H.T. hazır bulundu. Sanık avukatı duruşma öncesi yazılı dilekçeyle basına kapalı oturum talep ettiklerini, salonda gazetecilerin bulunduğunu belirtti. Mahkeme hakimi, sanık avukatının talebini reddedip, duruşmayı basına açık oturumda gerçekleştirdi.

'ZORLA DEĞİL RIZAYLA'

Söz konusu videolarda zorlama olmadığını söyleyen sanık Erkan T., "Eşimin rızası ile oldu. Bir kez de ismini H. olarak bildiğim bir kadın ile rızası dahilinde bir video çektim. Kimseye benzer bir uygulama yapmadım. Kimseyi zorlamadım. Bu videoyu bir yerde paylaşmadım. Çünkü, bu tarz videonun yasak olduğunu öğrendim. Videoların daha sonra nasıl yayıldığını bilmiyorum. Bu videolar emniyet tarafından sızdırılmış olabilir. Ben, hiçbir yerde paylaşmadım. Cep telefonumda tespit edilen videolar, bu tarz internet sitelerinden aldığım videolardır. Bu tarz videoları yüklerken kadınların çıplak ya da giyinik olduklarına bakmadım. Bu durum beni ilgilendirmiyordu. Ben bu videoları örnek olsun diye yükledim, ardından sildim. N. isimli kadına bu tarz videolar çekip paylaşmak istediğimi söylemiştim. O da kendisinin de merak etiğini söylemişti. Ardından N. ile bu tarz paylaşım yaparak, birlikte para kazanacağımızı düşündüm" ifadelerini kullandı.'FANTEZİ AMACIYLA BİR KEZ YAPTIK'

Eşinden şikayetçi olmadığını söyleyen sanığın eşi H.K., "Bana karşı zorla bir eylemi olmadı. Bir video izletti ve bu şekilde video çekme teklifinde bulundu. İlk başta bu teklifi kabul etmedim ama daha sonra kendi rızamla bu teklifi kabul ettim. Değişiklik amacıyla bir kez yaptık. Amacımız fantezi yapmaktı. Falakaya yatırdı, ayaklarımı bağladı. Sadece acı çekiyor gibi yaptım. Kesinlikle acı çekmedim. Acı çeksem söylerdim. Şu an da salonda basın mensupları olduğu için rahat konuşamıyorum ama söylemek istemediğim cinsel arzular da vardı. Benim yanımda herhangi başka bir kadına, eşim benzer bir uygulama yapmadı. Yayınlayıp, para kazanmaktan bahsetmedi. Şikayetçi değilim" dedi.

Mahkeme hakimi, sanık ve eşinin ifadeleri sonrası dosyanın incelemeye alınmasına hükmedip, karar vermek üzere duruşmayı erteledi.

KAYNAK : DHA
İbrahim Can Haber7.com - Güncel/Siyaset Sorumlu Editörü
Haber 7 - İbrahim Can
YORUMLAR 78 TÜMÜ
 • Hans 1 hafta önce Şikayet Et
  Yav cahil insanlar bile tutmuyo bunlarida koca koca savcılar hakimler lop diye yutuyor hayret.!
  Cevapla
 • Yaşar dede 1 hafta önce Şikayet Et
  Yahu avratlar kendi rızasıyla gelmişler adamın ne günahı var
  Cevapla
 • Emre 1 hafta önce Şikayet Et
  Nasil bir haldeyiz Rabbim. Bu Nasil Fantazi anlamadim bir insanin canini yakmak. Yaziklar olsun sizin gibi insanlara.
  Cevapla
 • Doğru 1 hafta önce Şikayet Et
  Böyle sapıklar kendini döğdürüyor heryerde var adam napsın
  Cevapla
 • Turan 2 hafta önce Şikayet Et
  Bunlar duyduğumuz ya duymadiklarimiz neler vardır ,Kavimler nasıl helak oldu sapkınlık, sapıklık, haddi aşma,Rabbim bize yardımcı ol .Nefsimizin kölesi yapma.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR