Seçime 3 gün kala büyük yalan! İYİ Partili isme tepki yağıyor

İBB İYİ Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Özkan büyük bir yalana imza attı. Twitter hesabından bir görüntü paylaşarak Katarlı bir adam ve 4 eşinin oy kullandığı iddia eden Özkan'ın verdiği tüm bilgilerin yalan olduğu ortaya çıktı.

ABONE OL
GİRİŞ 25.05.2023 20:07 GÜNCELLEME 25.05.2023 20:07 GÜNCEL
Seçime 3 gün kala büyük yalan! İYİ Partili isme tepki yağıyor
Seçime 3 gün kala büyük yalan! İYİ Partili isme tepki yağıyor

28 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala İBB İYİ Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Özkan tarafından akılalmaz bir yalan ortaya atıldı. Seçimlere ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Özkan'ın yalanı kısa süre sonra ortaya çıktı.

SEÇİME 3 GÜN KALA ORTAYA YALAN ATTI

İBB İYİ Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Özkan bugün sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf üzerinden akılalmaz bir yalana imza attı. Twitter hesabından bir adam ve arkasındaki 4 kadının görüntüsünü paylaşan Özkan, bu adamın Katarlı olduğunu, yanındaki 4 kadının eşi olduğunu ve bu kişilerin 28 Mayıs seçimleri için oy kullanma sırasında beklediğini iddia etti.

Paylaşımında "Katar’lı adam dört eşiyle beraber ülkemin Cumhurbaşkanı seçiminde irade sahibi! Ne günlere kaldık." ifadelerini kullanan Özkan'ın yalanı kısa süre sonra ortaya çıktı.

YAZDIKLARININ HEPSİ YALAN

Özkan'ın Katarlı diye paylaştığı adamın Bahreynli bir iş insanı olduğu, 4 eşi diye paylaştığı kadınlardan ise 1'inin eşi diğer 3'ünün kızı olduğu ve bu kişilerin oy kullanma ile bir ilgisinin olmadığı öğrenildi. Özkan'ın seçime 3 gün kala manipülasyon dolu bu paylaşımı vatandaşlarda büyük tepki topladı. Gerçeği öğrenen çok sayıda sosyal medya kullanıcısı İYİ Partili Özkan'a sert tepki gösterdi.

Yalçın Taşbaşı Haber7.com - Özel Haber Editörü
Haber 7 - Yalçın Taşbaşı

Editör Hakkında

Yalçın Taşbaşı 1991 yılında İstanbul'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da, üniversite eğitimini ise Kayseri'de Erciyes Üniversitesi'nde tamamladı. 2014 yılında gazetecilik bölümünden mezun olmasının hemen ardından vatani görevini tamamlayarak iş hayatına giriş yaptı. 2015 yılında yeniakit.com.tr'de internet editörlüğü görevine başladı. Burada 7 yıl süren görevinin ardından 2022 yılında Haber7.com'da özel haber editörü olarak göreve başladı ve çalışmalarına devam ediyor.
YORUMLAR 302 TÜMÜ
 • Mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  İşiniz gücünüz yalan Allah sizi bildiği gibi yapsın karaktersizler
  Cevapla
 • vedat 1 yıl önce Şikayet Et
  siyaseti yalan üzerine kuranların mumu yatsıya kadar bile yanmıyor.
  Cevapla
 • 58 MHMT 1 yıl önce Şikayet Et
  bu sahtekara inanacak o kadar çok mal var ki şu ülkede bu yalanlara devletimizin gereken yaptırımı yapması gerekir.
  Cevapla
 • Ayısigi 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah seni ve senin gibileri sen anlarsinya etsin
  Cevapla
 • dedeoğlu 1 yıl önce Şikayet Et
  Hayatınızda hiç böyle lux ve kırmızı kurdelalı seçim odası gördünüzmü. Allah yalan söyleyenlerin Dilini kurutsun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR