Memleket Partisi’nden istifa eden, 50 kişi AK Parti’ye katıldı!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir'de geçen hafta Memleket Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığı'ndan istifa ederek AK Parti'ye katılan Özay Yiğen ve beraberindeki 50 kişiye parti rozetlerini taktı.

ABONE OL
GİRİŞ 26.05.2023 03:23 GÜNCELLEME 26.05.2023 03:53 GÜNCEL
Memleket Partisi’nden istifa eden, 50 kişi AK Parti’ye katıldı!
Memleket Partisi’nden istifa eden, 50 kişi AK Parti’ye katıldı!

Dağ, partisinin İlçe Başkanlığında düzenlenen üye katılım töreninde yaptığı konuşmada, burada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendilerine destek veren Ödemişlilere teşekkür etti.

"ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇ ENERJİ ANLAMINDA ÖNEMLİ BİR SÜREÇ OLACAK"

Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı Seçimi 2. turunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ödemiş'te 14 Mayıs'tan daha fazla oy alacağına inandığını vurgulayan Hamza Dağ, şunları söyledi:

"Biz 21 senedir bu ülkede neler yapılabileceğini çok açık net bir şeklide gösterdik. Birçok hizmetler kazandırdık, Ödemiş'e de hastanesinden okullara, yollardan barajlarına kadar birçok hizmetlerimiz oldu. Belediye bizdeyken yine belediye ile birlikte gerçekleştirdiğimiz güzel hizmetler oldu. Ödemiş'e çok güzel bir gençlik merkezi kazandırdık, yine yapacağımız işler var. Hizmet her zaman için devamı gerektiren bir husus, bunları da yapmaya devam edeceğiz. Ülkemizi büyütmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki süreç enerji anlamında önemli bir süreç olacak, enerjide atacağımız birçok adımlar var. 28 Mayıs'tan sonra hepimizi enerjik bir Türkiye bekliyor, bu enerjili Türkiye'ye katkı sağladığınız için teşekkür ediyoruz. Partimize yeni katılanlara hoş geldiniz diyoruz. Bu büyük Türkiye zaferi için sizlerle burada olmaktan mutluluk duyuyoruz."

Özay Yiğen ise 50 kişilik ekibiyle AK Parti'ye katıldıkları için heyecanlı olduklarını ifade ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden seçmek için gayret göstereceklerini belirtti.

Konuşmaların ardından, partiye katılanlara rozetleri takıldı.

 

KAYNAK : AA
Muhammet Binici Haber7.com - Gece Editörü
Haber 7 - Muhammet Binici
YORUMLAR 6 TÜMÜ
 • ankaralı 1 hafta önce Şikayet Et
  Gençliğin partisi ak parti mhp bbp ve refah partidir..nokta..
  Cevapla
 • Yavuz SUBAŞ 1 hafta önce Şikayet Et
  Ben, ayrilipta gelen bu guruplara güvenmiyorum. Truva atı geliyor aklıma. Bir kere siyaseten kafan tutmadiysa, 1 ncı tur bitmiş, 2 ncı turda hiç tutmaz. Tamamen çıkar ilişkisi yada Truva atı vazifesi olabilir.
  Cevapla
 • Muttalip 1 hafta önce Şikayet Et
  Ayık gençler ilk seçimde anladılar Maaremden bir şey olmayacağını.
  Cevapla
 • Aynen 1 hafta önce Şikayet Et
  Allahütala sayınızı artırsın birlikten kuvvet doğar vatanını seven buyursun
  Cevapla
 • Kutahyali 1 hafta önce Şikayet Et
  Maşallah Barekellah bu yiğit kahraman kardeşlerimize hoş geldiniz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR