Macron yönetimi Elysee Sarayı'nda ağırlamıştı! O üst düzey terörist de öldürüldü iddiası..

PKK/YPJ terör örgütünün üst düzey isimlerinden "Şervin Serdar" kod adlı İman Mahmud Derviş, Menbiç’te etkisiz hale getirildiği iddia edildi. Derviş, Macron yönetimi tarafından Fransa Elysee Sarayı’nda ağırlanan teröristler arasındaydı...

ABONE OL
GİRİŞ 18.09.2023 07:01 GÜNCELLEME 18.09.2023 09:28 GÜNCEL
Macron yönetimi Elysee Sarayı'nda ağırlamıştı! O üst düzey terörist de öldürüldü iddiası..
Macron yönetimi Elysee Sarayı'nda ağırlamıştı! O üst düzey terörist de öldürüldü iddiası..

Fransa ile birlikte Danimarka, Kanada, İtalya gibi ülkelerde de resmî olarak ağırlanan terörist Derviş, Kandil tarafından PKK kadın yapılanması sözde YPJ komutanı olarak atanmıştı.

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre; Menbiç kırsalında aracına düzenlenen özel operasyonla öldürülen teröristle birlikte “Nucan Öcalan” ve “Canda Cudi” kod adlı iki PKK’lı kadın örgüt üyesi daha etkisiz hâle getirildi.

ŞEYTANİ PLAN DEŞİFRE OLDU

Örgütte Menbiç sorumlusu olan Derviş’in, Türkiye’ye saldırı hazırlığı yaptığı tespit edildi. PKK’nın devşirdiği bazı Arap teröristler ve sahte kimlik düzenlenmiş Kandil kadrolarını Türk tarafına, "PKK mağduru sivil kadın" olarak geçirme hazırlığı yapan İman Mahmud Derviş, örgütte suikast ve sabotaj amaçlı özel eğitimlerden sorumlu teröristti. Daha önceki Mersin saldırısı ve benzer terör eylemlerinin de merkezinde Derviş’in olduğu öğrenildi. 

SÖZDE BİNBAŞI DA ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Bu arada dün öğle saatlerinde Kamışlı - Amude yolunda PKK’ya ait bir araç vuruldu. PKK’nın sözde asayiş birimine ait araçta 2 üst düzey terörist öldürüldü.

Öldürülenlerden birinin Kandil kadrosundan Eymen Coli’nin bölge asayiş sorumlusu olduğu açıklandı. Coli’nin sözde "binbaşı" rütbesi taşıdığı öğrenildi. 

BATI'DAN 40 BİN TERÖRİST

Fransız ve Alman istihbaratı başta olmak üzere Batılı servisler, Suriye’ye 2015 yılından bu yana 40 bini aşkın terörist taşıdı. Güvenlik raporlarında bu teröristlerden 15 ila 20 bininin PKK’ya ve geri kalanların DEAŞ saflarına gittiği bilgisi yer alıyor. Bu teröristler National Taburu ve üç alt birimde eğitilerek çatışmaya sürülüyor.

Sahada ortalama altı ay ile iki yıl arasında kalan ve terör saflarında her türden silahlı fotoğraf, video görüntüsü veren Batılı teröristler, dönmeleri hâlinde ülkelerinde hiçbir engelle karşılaşmadan hayatlarına devam ediyor. Fransa ise terör kamplarından gelen PKK’lı teröristlere maddi destek verip onları maaşa bağlıyor. 

KAYNAK : Türkiye Gazetesi
Bahadır ALEMDAR Haber7.com - Editör
Haber 7 - Bahadır ALEMDAR
YORUMLAR 61 TÜMÜ
 • hakan 1 hafta önce Şikayet Et
  fransada yas ilan edilsin :D
  Cevapla
 • Nevzat 1 hafta önce Şikayet Et
  Daha fazla teröriet taşımıştır terör sevici Almanya ve Fransa . Biz bu 20 bin teröristi kaç sene de yok edeceğiz. terörü kaynağında bitirmek lazımm. Onlar sana terörist ihraç ediyorsa sen de onlara ihraç edeceksin.
  Cevapla
 • TURAN 1 hafta önce Şikayet Et
  Bırakın bu zibidileri macaronun fransasinin bile gücü yetmez kurtarmaya bunları Afrika'daki hallerini düşünsünler başta bunlara destek verene kadar ama akıbetleri belli mutlak helak hepsi.
  Cevapla
 • Divan 56 1 hafta önce Şikayet Et
  Teröre İdam Gelmedikçe asla bitmeyecek Devlete'e Yönelik Tüm suçlar İdam cezası verilsin Bu ülkemiz için Ağır bedeller Verildi Zamanı gelmedimi İran prjak'ı Bitirdiyse bizde bitiririz Allahın izniyle lütfen idam gelsin Teröre yandaşlık Edenlere Ağır hapis ve Ağır para crzası verilsin Artık yeter
  Cevapla
 • misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  Sıra macrondan hesap sormayada gelecek.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR