Aynı noktada dördüncü kez el bombaları bulundu

Isparta'da Eğirdir Gölü kenarında dördüncü kez el bombaları bulundu. El bombaları özel ekiplerce kaldırılacak. Polis ekipleri, tedbir amaçlı bölgeyi şeritle çevirerek giriş çıkışa kapattı.

ABONE OL
GİRİŞ 24.06.2024 13:07 GÜNCELLEME 24.06.2024 13:42 GÜNCEL
Aynı noktada dördüncü kez el bombaları bulundu
Aynı noktada dördüncü kez el bombaları bulundu

Eğirdir Gölü'nün Babasultan mevkine karavanıyla tatile gelen Hilmi Gürler, dün öğleden sonra kıyıya yakın noktada su içinde el bombaları olduğunu fark etti. Gürler'in haber vermesi üzerine bölgeye gelen polis ekipleri, el bombalarının bulunduğu alanı şeritle çevirdi.

Bölgeye giriş ve çıkışları kapatan ekipler, nöbete başladı. El bombalarının bölgeden alınması için İstanbul'dan gelecek özel ekibin beklendiği belirtildi.

AYNI NOKTADA DAHA ÖNCE DE EL BOMBASI BULUNMUŞTU

Diğer yandan aynı noktada daha önce de üç kez el bombaları bulunmuş ve özel ekip tarafından bölgeden tahliye edilmişti.

El bombalarını bulan Hilmi Gürler, "Konya'dan Eğirdir'de tatil için geldim. Göle girmiştim. Yürürken önce birini gördüm, 3-5 derken, 6-7 tane oldu. El bombaları, etrafımda toplu bir yerde duruyor. Devamlı girip çıktığımız yer burası, 3-4 gündür buradayız. Daha önce de bulunmuş, öyle duyduk. Böyle şeyler Allah esirgesin tehlikeli olur, bir yerde bir şey bulunduğu zaman bunun devamlı araştırılması gerek. Daha sonra kayaların içinden bir el bombası daha buldular. Genel araştırma yapılması lazım" dedi.

Mehmet Küçükkahveci . Haber7.com - Güncel/Siyaset Sorumlu Editörü
Haber 7 - Mehmet Küçükkahveci .

Editör Hakkında

Orta ve lise eğitimini Kayseri'de tamamladı. Üniversite öğrenimini İstanbul Üniversitesi Coğrafya bölümünde tamamladı. 2008 yılında Haber7.com'da gazetecilik mesleğine ilk adımını attı. 15 yıllık profesyonel editörlük kariyerinde tüm kategorilerde görev yaptı. Meslek hayatına Haber7.com'da 'Güncel/Siyaset Sorumlu Editörü' olarak devam etmektedir.
YORUMLAR 4
 • Misafir 2 hafta önce Şikayet Et
  eğirdire yakin askeri birlikler denetlenmeli
  Cevapla
 • Misafir 2 hafta önce Şikayet Et
  arkadaşlar balık tutmaya gidenler atıyorlar balıkları tutmak için lerin kesin bence.
  Cevapla
 • Lokman 2 hafta önce Şikayet Et
  kesin fetöcülerin isidir, korkularindan 15 temmuzda atmistirlar
  Cevapla
 • Selim 2 hafta önce Şikayet Et
  Eminim sahibi bellidir.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR