Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal çifti ayrılıyor mu? "Lalin anneye, Leyla bana..."

"Kim Milyoner Olmak İster?" programının sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, bir mekan çıkışında eşi Sinem Kobal'dan ayrılacağı iddialarını yanıtladı. İmirzalıoğlu'nun açıklamaları gündeme oturdu. Detaylar haberimizde.

ABONE OL
GİRİŞ 22.09.2022 16:05 GÜNCELLEME 22.09.2022 17:43 HAYAT
Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal çifti ayrılıyor mu? "Lalin anneye, Leyla bana..."
Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal çifti ayrılıyor mu? "Lalin anneye, Leyla bana..."

Ekranların başarılı sunucularından Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal'dan ayrılacağı iddialarıyla bir süredir gündeme geliyordu. Bir mekan çıkışında basın mensuplarıyla karşılaşan ünlü isim, "ayrılık" temalı soruları da cevapladı. İmirzalıoğlu'nun bu açıklamaları sosyal medyada ve internette gündem oldu.

Muhammed Ali'nin öğrencisi Mike Tyson hastalığını açıkladı: 'Konuşamıyorum bile'Muhammed Ali'nin öğrencisi Mike Tyson hastalığını açıkladı: "Konuşamıyorum bile"

"KEŞKE SORMASAYDIN! BOŞ..."

İstanbul'daki bir mekan çıkışında gazetecilerle karşılaşan Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal'la ayrılacağı yönündeki iddialara son noktayı koydu.

Kenan İmirzalıoğlu

Bir gazetecinin sorusuna: "Tövbe estağfurullah, keşke sormasıydın. Boş" cevabını veren ünlü isim, eşinin hastalığıyla ilgili soruyu da şöyle yanıtladı:

"Sinem gayet iyi. İçinden muhteşem bir anne çıktı zaten. Şu anda annelik onun için en önemli şey. Gayet de iyi yapıyor. Onu öyle gördükçe saygım tekrar katlanıyor. Lalin anneye, Leyla da bana benziyor."

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu

Birçok dizi ve filmde yer alan Sinem Kobal, bir önceki yıl orta kulak iltihabı nedeniyle tedavi görmüştü. Hastane çıkışı konuşmakta güçlük çeken Kobal, rahatsızlığından ötürü yorgun olduğunu belirtmişti.

2016'da dünya evine giren Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal çiftinin ilk çocukları Lalin bebek 2020'de, Leyla bebek de geçtiğimiz yıl dünyaya geldi.

Ramazan Dengiz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Ramazan Dengiz
YORUMLAR 2
  • seçkin 1 hafta önce Şikayet Et
    Maşallah inşallah ayrılmaz yuvanıza sahip çıkarsınız.
    Cevapla
  • Talha 1 hafta önce Şikayet Et
    sanatcı kelimesini kasti olarak kullanmıyorum ! şu bizim diziciler, filmciler, şarkıcılar türkücüler, oyuncular, futbolcular aralardaki istisnalar hariç... bizim kultürücümüzün zerre emaresini taşımıyor... acaba neden ? toplum olarak bizmi sebebiz buna yoksa onları ünlüleştiren pofpoflayan bir mekanizmamı var özellikle bu türleri seçiyorlar
    Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR