Mustafa Özbay'ın Estordan adlı eseri raflardaki yerini aldı

Bir oyunla çıkılan bir yol, bir oyunmuş gibi yapılan savaşlar ve insan hayatının oyuna gelmeyeceği gerçeğiyle görülen rüyalar… Mustafa Özbay'ın Estordan adlı eseri okuyucuyla buluştu.

ABONE OL
GİRİŞ 16.11.2020 18:29 GÜNCELLEME 16.11.2020 18:29 KİTAP
Mustafa Özbay'ın Estordan adlı eseri raflardaki yerini aldı
Mustafa Özbay'ın Estordan adlı eseri raflardaki yerini aldı

Yazılımcısından siyasetçisine, istihbaratçısından bürokratına, yazarından iş adamına, öğrencisinden ekonomistine, bilim adamından askerine; Arabından Kürdüne, Venezüellalısından Suriyelisine, Ürdünlüsünden İngilizine, Katarlısından Avusturyalısına her kesimden insanlar rüyalarındaki Rona’nın çığlıklarıyla silkelenip kendine geliyor.

 

Aslında su yolunu buldu…

Dünyanın dört bir yanındaki vatan ve ümmet sevdalıları Türkiye’nin yine, yeniden mazlumların koruyucu şemsiyesi olması için mücadele veriyor. Çünkü onlar küçücük yaşta katledilen Rona’nın feryatlarını, yalvarışlarını, sitemlerini duyuyor.

 

Sen de bu mücadeleye katılmak için hangi alanda olursa olsun kendini yetiştir, en iyi eğitimini al ve Rona’yı bekle. Kendini bu davaya hazır hissettiğin gün o rüyalarına girecek ve sana şu gizemli şifreleri haykıracak:

“Hemaf, Hizat, Hakite, ESTORDAN”

Yola çıkmaya hazır mısın? Başlıyoruz…

KİTABIN KÜNYESİ

Yayın Tarihi:    29.09.2020
ISBN:    9786257777841
Baskı Sayısı:    1. Baskı
Dil:    TÜRKÇE
Sayfa Sayısı:    256
Cilt Tipi:    Karton Kapak
Kağıt Cinsi:    Kitap Kağıdı
Boyut:    13 x 19.5 cm

ETİKETLER

YORUMLAR 7 TÜMÜ
 • Hasan Altındağ 4 ay önce Şikayet Et
  Bilim, teknoloji, dua, ihracat, namaz, çocuk, oyun, siber güvenlik, yapay zekâ, büyük Türkiye, ümmet, gençlik, şifreleme, cemaatler, küresel güçler, istihbarat örgütleri, yazılım, İslam, bilim, ışınlanma, tevafuk, iman, sinek askerler, beyin dalgalı şifrelemeler, rahmani rüyalar, şeytani planlar gibi kelimeleri harmanlayarak yoğrulan gizemli bir roman.
  Cevapla
 • Ramazan Şahin 4 ay önce Şikayet Et
  Harika bir eser olmuş. Mustafa özbay bey özellikle 15-18 yaşlarındaki tüm gençliğin okuması gereken insanın ufkunu açan milliyetçilik damarlarını kabartan harika bir eser ortaya çıkarmış. Yüreğine kalemine sağlık üstad. Devamı gelir inşallah heyecanla bekliyoruz. Selametle kalın
  Cevapla
 • Nesrullah YAZOĞLU 4 ay önce Şikayet Et
  Vatanına bağlı idealleri olan tüm vatanseverlerin severek okuyabileceği eser. Mustafa Beyi tebrik ediyorum.
  Cevapla
 • Zekai Altürk 4 ay önce Şikayet Et
  Yapay zeka-ümmet- yazılım-İslam-Ortadoğu, ihracat,-müslümanlık,-sanayi-gençler-beyin dalgalı şifreleme-tevafuk-iman-siber güvenlik... Bu kelimeleri bir arada harmanlamayı başaran müthiş bir roman...
  Cevapla
 • Abdurrahman 4 ay önce Şikayet Et
  Mustafa Özbayın tabiri yerindeyse Bey'in fırtınası yapan bu muhteşem eser gelecek nesillere imiz yani gençliğimiz için bir yol haritası bir diriliş pusulası olması temennisi ile. Muhteşem bir eser . Saygıdeğer dostum Yazar Mustafa beyin başarılarının devamını diliyorum ..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR