"Filistin Bizim" kitabı tanıtıldı

Multibem Yayınları "Filistin Bizim" adlı kitabın lansmanı Rami Kütüphanesinde gerçekleştirdi.

ABONE OL
GİRİŞ 02.01.2024 15:03 GÜNCELLEME 02.01.2024 15:03 KİTAP
"Filistin Bizim" kitabı tanıtıldı
"Filistin Bizim" kitabı tanıtıldı

Yayınevinin,yazarın,tüm çizerlerin gönüllülük esasına dayalı sosyal sorumluluk projesi kapsamında  sınırlı sayıda basılan kitabın tüm gelirleri Filistine gönderilecektir.

Kitap Merve Gülcemal tarafından kaleme alındı.

Ümran Aşkın Aydın, Cemile Şık, Serap Karataş Olgaç, Özlem Güneş, Esra Abdulazizoğlu, Zeynep Beğüm Şen, Chide Sena Bilginer Başak, Ayşe Kübra Taşçı, Cemile Ağaç Yıldırım, Gökhan Özdemir , Feyza Eryüksel Koyuoğlu, Sibel Büyük , Betül Abiş İşeri, Seda Çubukçu Antlı resimlediler. Genel yayın yönetmenliği Hülya Ünal tarafından yapıldı. Kitap  6 yaş ve üzeri çocukları için özenle tasarlandı. Multibem Yayınları Genel Müdürü Yusuf Ünal kitapta emeği geçen herkese teşekkür etti. 

KAYNAK : AA
İbrahim Can Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - İbrahim Can

Editör Hakkında

İbrahim Can, 1993'te İstanbul'da doğdu. İnternet haberciliği kariyerine 2011’de başladı. İki yıla yakın küçük ölçekli sitelerde çalıştıktan sonra, 2012'nin Ekim ayında yenisafak.com'a başladı. 6,5 yıl çalıştığı yenisafak.com'da Gündem, Eğitim, Hayat, Dünya, Spor ve Video kategorilerinde çalıştı. Bir süre akşam sorumluluğu yaptı. Son olarak Ana Sayfa Editörü oldu. 2019'un Haziran ayında Haber7'de Gündem Editörü olarak göreve başladı. Hem Haber7 hem de Yeni Şafak'ta kültür sanat, eğitim ve siyaset alanları başta olmak üzere birçok alanda özel haber, infografik ve video hazırladı. Hala Haber7'de Haber Şefi olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR