Ödül aldığı fotoğrafı sahibine hediye etti

Uluslararası Doğa Fotoğrafçısı Murat Kaya, Salihli Fotoğraf Derneği, Reha Bilir Uluslararası Fotoğraf Yarışmasında ödül aldığı pekmez fotoğrafı sahibi Gülistan Kurt'a çerçeve yaptırarak hediye etti.

ABONE OL
GİRİŞ 13.08.2022 18:20 GÜNCELLEME 13.08.2022 19:52 KÜLTÜR
Ödül aldığı fotoğrafı sahibine hediye etti
Ödül aldığı fotoğrafı sahibine hediye etti

Gülistan Kurt ve Ahmet Kurt'a ait pekmez fotoğrafının ödül alması Karnavas köyünde sevinçle karşılanmıştı.

Uluslararası Doğa Fotoğrafçısı Murat Kaya, Erzurum’un Olur İlçesinin Ormanağzı (Karnavas) köyüne giderek yarışmada ödül aldığı fotoğrafı çerçeve yaptırarak fotoğraf sahibi Gülistan Kurt'a hediye etti. Gülistan Kurt ise “Yarışmada ödül alan fotoğrafımla çok mutlu olmuştum. Fotografçı Murat Kaya'nın resmimi çerçeveletip bana hediye etmesi beni ayrıca mutlu etti. Sağolsun bende bu resmimi evin en güzel yerinde asacağım” dedi.

KAYNAK : İHA
Ramazan Yıldız Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Ramazan Yıldız

Editör Hakkında

1981 yılında Isparta'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar'da, lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamladı. Üniversitenin ardından bir süre özel sektörde araştırmacı, daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) farklı iştiraklerinde İngilizce öğretmeni, sosyolog ve idareci olarak çalıştı. İnternet haberciliğine ilk adımını 2015 yılında Türk Medya’da attı. 2020’de Haber7’de gece editörlüğüne başladı. Halen Haber7.com’da haber şefi olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 2
  • garnavaslı 1 yıl önce Şikayet Et
    Pekmezimiz doğal patentli ürünümüzdür...
    Cevapla
  • Mehmet Doğan 1 yıl önce Şikayet Et
    Fotoğrafçı Murat Kaya ve Annemizi tebrik ederim.
    Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR