Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı!

Genç şarkıcı Sıla'yı darp etme iddiası ile gündeme gelen Ahmet Kural, geçtiğimiz pazartesi günü savcılıkta verdiği ifade ortaya çıktı. İşte Ahmet Kural'ın ifadesi...

ABONE OL
GİRİŞ 07.11.2018 09:13 GÜNCELLEME 07.11.2018 17:02 Magazin
Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı!
Ahmet Kural’ın savcılık ifadesi ortaya çıktı!

Günlerdir sosyal medyaya damga vuran Ahmet Kural ve Sıla olayında ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Ahmet Kural, Sıla'ya şiddet uyguladığı iddiasıyla dün savcıya yaklaşık 2 saat süren ifade vermişti. Şiddet iddialarını reddeden Ahmet Kural, o gece Sıla ile yaşananları kendi ağzından anlattı.

İŞTE SAVCILIĞA VERDİĞİ İFADE;

"Ayrıldıktan 4 ay sonra Sıla Hanım bana mesajlar atmaya başladı, aradı, yeniden barışmak ve görüşmek istediğini söyledi. Ben ilişkiye başlamak istemediğimden mesajlara ve aramalara dönüş yapmadım. Sıla Hanım mesajla bana 'sana şarkı yaptım' dedi. Telefonuma da yaptığı şarkıyı gönderdi. Ben bunun üzerine mutlu oldum. İkinci bir şans vermem gerektiğini düşündüm.Sıla Hanım, ablamla tanışmadığından yemeğe gelmek istedi, ben de mutlu oldum ve kabul ettim. O gün bir aile yemeği yedik ve birlikte alkol aldık. Benim ikametimde önce mutfakta oturup sohbet etmeye başladık. Sohbet esnasında konuyu ben bir önceki ayrılık durumuna getirdim. Çünkü her seferinde farklı cevaplar verdiği için inanmakta güçlük çekiyordum.Bana daha önce eski arkadaşı olduğunu söylemişti, yine başka seferinde albüm kapağı için görüştüğünü söyledi, yine bir keresinde o bana asılıyor şeklinde cevap vermişti. Bu nedenlerden dolayı ayrılık konusunu açtım. Sıla Hanım'a, 'Anne ve babamın yanından geliyoruz, ilişkimiz güzel gidiyor, aile kurmayı planlıyoruz, benden çocuk sahibi olmak istediğini söylüyorsun, eğer böyle bir konu varsa, lütfen kırma beni söyle' dedim.

Ben böyle söyleyince 'evet ben senin canın yansın istedim, birlikteydik' dedi. Tartışma da bunun üzerine başladı.

Ben çok kötü oldum. Başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. Sıla Hanım'dan evi hemen terk etmesini istedim. Şoförünü aramasını istedim. Sıla Hanım'a en azından bir merhabamız kalsın dedim. Fakat o evden gitmek istemedi, ben de kendisine neden bu kadar yalan söylediğini, artık birlikte olamayacağımızı söyledim, ısrarla evden gitmesini istedim. Fakat evden gitmedi. Biz bu sırada halen mutfaktaydık. Ben kendi telefonumdan Sıla Hanım'ın şoförünü arayacakken Sıla Hanım, benim bileklerimden tuttu, yaklaşık '10-15 kere yalvarırım git' dedim. Bana şoförü arattırmadı, kendisi de aramadı. Bu sırada halen bileklerimden tutuğu için ben önce ellerimi çektim, bu sırada Sıla Hanım yere düştü.

Masadan kalktım ve mutfak kapısına doğru yöneldim. Sıla Hanım, benim tişörtümün arkasından tutup mutfaktan çıkmamam için beni durdurmaya çalıştı. Kendimi kurtarmak için yine tişörtümü çektim, yine düştü, ben salona gittim. Sıla Hanım da arkamdan geldi. Orada karşılıklı bağrışma oldu ve seslerimizi yükselttiğimizi kabul ediyorum, fakat incitici bir söz söylemedim. Sinkaflı bir söz söylemedim. Tehditte bulunmadım. O sırada ikimiz de alkollüydük. İkimiz de birbirimiz kollarından tutup birbirimizi sarstığımız oldu. Bu şekilde bir kaç kere yere düştü. Bu tartışma hali yaklaşık on beş dakika sürdü. 45 dakika süren tartışma ve şiddet olmadı, bir süre sonra sakinleştik, o mutfağa geçti ben salonda kaldım. Sonrasında kapının açıldığını duydum, Sıla Hanım bağırarak 'seni bitireceğim Ahmet Kural' dedi.

ETİKETLER

YORUMLAR 3
 • Aysu 2 yıl önce Şikayet Et
  Bence Ahmet Kural dogrulari soylemiyor. Guya itisip kakismislar. Ondan mi kadinin hertarafi mor. Dayak yedigi apacik ortada. Bir kadinin cikipta ben dayak yedim demesi cok kolay bir durum degil. Eger bir kadin bunu yapiyorsa cok cani yanmis demektir. Zaten Ahmet Kural in daha onceki iliskilerindede siddet uyguladigi soyleniyor. Bu tip erkeklere birinin dur demesi gerekiyor. Sila nin dogru soyledigini dusunuyorum ve destekliyorum. Herturlu şiddete dur diyorum ve bu kisilerin cezalarini cekmelerini istiyorum.
  Cevapla
 • Balikesir 2 yıl önce Şikayet Et
  Kesinlikle silanin yaninda degilim biras merhametli olun suc hep erkekte olmas kadina siddet yok erkege siddet var kadinlar tek kaldin mi anliycaklar yaslandiklari zaman erkeklerin umrunda olmas biri gider biri gelir misali lakin erkekte suc yok emin olun sila sucludur sucludur .
  Cevapla
 • Bomba 2 yıl önce Şikayet Et
  Yalan veya doğru, her ikisine de alkol muayenesi yapılmalıdır.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR