Sıla'nın avukatından flaş açıklama!

Ahmet Kural ile şarkıcı Sıla'yı darp ettiğine dair hakkında açılan soruşmada sular durulmuyor. Şimdi de Sıla'nın avukatı açıklanan darp raporu ile ilgili flaş bir açıklama yayınladı.

ABONE OL
GİRİŞ 11.12.2018 08:50 GÜNCELLEME 11.12.2018 15:02 Magazin
Sıla'nın avukatından flaş açıklama!
Sıla'nın avukatından flaş açıklama!

Geçtiğimiz gün şarkıcı Sıla'nın aldığı darp raporunda ve yapılan araştırmalara göre İÜ Adli Tıp Anabilim Dalı uzmanları,raporun Sıla’nın vücundaki yaralanmaların oluş şeklini net bir şekilde tarif etmediği belirterek, eksik ve yetersiz raporun tıbben kabul edilemeyeceğini ileri sürmüştü. Çıkan bu iddialara Sıla’nın avukatı Rezan Epözdemir açıklama yaptı.

İŞTE O AÇIKLAMANIN DETAYLARI;

 "Ahmet Kural vekili tarafından parası ödenmek suretiyle alınan bir bilimsel mütalaa sanki dosya girmiş resmi bir bilirkişi raporuymuş gibi haberleştiriliyor. Savcılığın görevlendirdiği resmi bilirkişinin tespitleri varmış gibi haberleştiriliyor. Bu gerçek dışı soruşturmayı manipüle etmeye yönelik bir girişimdir. Savcılık dosyasında Adli Tıp Şube müdürülüğünün ve sağlık raporu vardır. Onun dışında başka bir rapor yoktur" ifadelerini kullandı.

Bilimsel mütalaanın savcılık dosyasıyla örtüşmediğini de kaydeden avukat Rezan Epözdemir, amacın algıyı değiştirmek olduğunu belirtti.