Alişan'dan kan donduran habere sert tepki!

Şarkıcı Alişan İskendurun'da babası tarafından elektrikli süpürge ile dövülen ve ardından vefat eden olaya sosyal medya hesabından sert tepki gösterdi.

ABONE OL
GİRİŞ 06.01.2019 09:46 GÜNCELLEME 06.01.2019 10:12 Magazin
Alişan'dan kan donduran habere sert tepki!
Alişan'dan kan donduran habere sert tepki!

Hatay'ın İskenderun ilçesinde meydana gelen korkunç olayda ders çalışmadığı için babası tarafından hunharca dövülen 6 yaşındaki çocuk 3 gün süren yaşam mücadelesi ardından hayata gözlerini yumdu. Bu habere ülkenin dört bir yanından sert tepki geldi. Bu tepkilerden birini de şarkıcı Alişan yaptı. Yakın zamanda baba olacak şarkıcı sosyal medya hesabından olaya işte bu sözlerle tepki gösterdi:

"Şimdi sen evlendin, çocuk yaptın ve baba!!!oldun oylemi??!! 6 yaşındaki oğlunu döverek komaya soktun ve öldürdün öylemi??!! Biz de senden bahsederken insan diyeceğiz ve seni yargılayacak hakim idam cezası olmadığı için müebbet verecek sen de içerde yemek yiyecek,su içecek yaşayacaksın öylemi?? Mertcan melek oldu gitti ama onu öldüren ve başka çocuklara kıyan canavarlar nefes alıyor hala.. İdam cezası geri gelsin!"

ETİKETLER

YORUMLAR 4 TÜMÜ
 • Dostacısı 1 yıl önce Şikayet Et
  Alişan inşallah dediğin olur sonuna kadar desteğim
  Cevapla
 • Gaziantep27 1 yıl önce Şikayet Et
  Keske herkes senin kadar duyarli olsa
  Cevapla
 • Sabri Özdemir 1 yıl önce Şikayet Et
  Ali Şan Senin Deyimine Canı Günülden katılıyorum. Ama! İdama Karşı Çıkan O Baba Kadar Zalim Çok Zalim var maalesef.
  Cevapla
 • Salih 1 yıl önce Şikayet Et
  Idam olsun ama insanlari cinnet gecirecek hale getirenlerede idam olsun.izmirde cocuguna elbise alamadigi icin intihar eden kisiyi bu hale getirenlerde idam edilsin.kendisi milyon kazanip isciye aclik sinirinda para veren patronlarda idam edilsin.asgari ucret komisyonunda insanlara iku bin lirayi laik goreblerde 20 yil hapis yesin.cunku insanlari cinnet gecirmeye tesvik ediyorlar.
  Cevapla
 • GENÇ OSMAN 1 yıl önce Şikayet Et
  salih herkesi idam ettin nerdeyse bu düşünce ile idam gelmez idam ancak teröristlere, çocuk ve kadınları haksız yere öldürenlere gelmeli o zaman hak yerini bulur, senin düşünce ancak idamın gelmesini engeller.
  Cevapla
 • hyr 1 yıl önce Şikayet Et
  önce çocuk yerine babayı idam edecek akli muazeneye sahip olan adalet olsun da ondan sonra. bak dün de avukat olmaya bir yıl kalmış öğrenci kopyasına gözyummadı diye araştırma görevlisini öldürdü. diploma alsa bir imtihanla hakim savcı olacaktı.
  Cevapla
 • cansın can 1 yıl önce Şikayet Et
  ikinizin yorumu da harika olmuş. diyecek başka söz bulamıyorum
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR