Demet Akalın ve Ferman Toprak'tan anlamlı hareket!

Geçtiğimiz akşam düzenlenen Engelsiz Yaşam Vakfı etkinliğinin açık arttırmasında Demet Akalın, Müslüm Gürses'in gömleğini 10 bin TL'ye, Ferman Toprak da filmin oyuncuları tarafından imzalanan afiş ve zümrüt yüzüğe 23 bin lira ödedi.

ABONE OL
GİRİŞ 10.01.2019 09:16 GÜNCELLEME 10.01.2019 11:45 Magazin
Demet Akalın ve Ferman Toprak'tan anlamlı hareket!
Demet Akalın ve Ferman Toprak'tan anlamlı hareket!

Engelsiz Yaşam Vakfı'nın "9.Yılın En İyileri Ödül Töreni" önceki akşam düzenlenen görkemli bir tören ile gerçekleşti. Törene Müslüm filmi damga vurdu. Toplam beş ödül birden alan 'Müslüm' filmi adeta ödül yağmuruna tutuldu. 

demet akalın

Gecede Filmin oyuncuları tarafından imzalanan afiş ile birlikte açık artırmaya çıkan pırlanta taşlı zümrüt yüzük şarkıcı Ferman Toprak tarafından 23 bin liraya satın alındı. Müslüm Gürses'e ait gömlek ise yine açık artırma da Demet Akalın tarafından 10 bin liraya satın alındı.

derman toprak

Beş ödül birden alarak ödülleri silip süpüren filme "Yılın En İyi Filmi" ödülü verildi. Ödülü filmini yapımcısı Mustafa Uslu alırken filmin yönetmenleri Can Ulkay ve Ketche "En İyi Yönetmen" ödüllerini aldılar. Filmin başrol oyuncuları Timuçun Esen "En İyi Erkek Sinema Oyuncusu" ödülünü, Zerrin Tekindor ise "En İyi Kadın Sinema Oyuncusu" ödülünü aldılar.

müslüm

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR