Çukur yeni bölüm ikinci fragmanı yayında!

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni olan Çukur dizisinin yeni bölüm ikinci fragmanı yayınladı. Milyonların merak ettiği yeni fragmana dair tüm detaylar haberimizde...

ABONE OL
GİRİŞ 21.01.2019 09:42 GÜNCELLEME 21.01.2019 09:43 Magazin
Çukur yeni bölüm ikinci fragmanı yayında!
Çukur yeni bölüm ikinci fragmanı yayında!

Ay Yapım imzalı Çukur dizisi, üç haftalık aranın ardından bomba gibi bir bölümle ekrana dönüyor. Son bölümde adeta sezon finalini aratmadığı takipçileri tarafından söylenen Çukur dizisinin heyecanla beklenen 49. yeni bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. 

Fragmanda duyulan "Kökünüzde ölüm var Yamaç, kökünde ölüm var. Kökünde ölüm olanın dalında da ölüm olur!" sözleri gerilimi yükseltiyor. İntikam için geri dönen Çeto ve Mahsun'un ortalığı savaş alanına çevirdiği, Koçovalıların vurulan Yamaç'a, bunu kimin yaptığını anlamaya çalıştığı tanıtımda, gizemli kişinin "Yaşamak istediğine emin misin?" sorusu merak uyandırıyor.

Çukur son bölüm

Çukur'un bu akşam ekrana gelecek 2. sezonun 16. bölümünde aldığı kurşun darbeleri ile ağır yaralanan Yamaç Koçovalı, büyük bir yaşam savaşı verecek. Koçovalılar, yaşadıkları kayıplar sonrasında Yamaç'ın vurulmasıyla yeni bir sınavdan geçecekler. İdris, bir oğlunu daha kaybetme korkusuyla yüzleşecek. Harekete geçen Koçovalı Kardeşler, haini ne pahasına olursa olsun bulmak için mücadele edecekler. Çukur'dan çıkmak zorunda kalan Çeto ve Mahsun ise onları bu hale getirenlerden hesap soracaklar. 

İŞTE MERAKLA BEKLENEN BÖLÜMÜN FRAGMANI;

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR