Pelin Akil ile Anıl Altan hamilelikle ilgili ilk kez konuştu

Youtube kanallarından oyuncu Pelin Akil ve eşi Anıl Altan hamileliği nasıl öğrendikleriyle ilgili ilk kez konuştular.

ABONE OL
GİRİŞ 09.02.2019 13:59 GÜNCELLEME 09.02.2019 13:59 Magazin
Pelin Akil ile Anıl Altan hamilelikle ilgili ilk kez konuştu
Pelin Akil ile Anıl Altan hamilelikle ilgili ilk kez konuştu

2016 yılında Pelin Akil kendi gibi oyuncu olan Anıl Altan ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu öğrenen Akil, daha sonra ikizlerinin olacağını duyunca şoke olmuşlardı.

Pelin akil ve eşi

Ünlü çift hamileliğin ilk süreçlerinde zorlu durumlar yaşadılar. Akil'in sürekli hastalanması sevenlerini bile korkutmuştu.

Ancak şimdilerde sağlık durumunun iyi olduğu oyuncu çift sosyal medya hesaplarında kendilerine soru soran hayranlarının sorularını yanıtladı.

Pelin akil

"Hamile olduğunuzu eşinize nasıl söylediniz?" sorusuna Akil, "Biz hamile olduğumu beraber öğrendik. Check Up yaptıracaktık hastaneye gittik. Sonra doktor gelip 'Sizin akciğer röntgeninizi çekemeyeceğiz' dedi. Bir an korktum, bir şey var sandım. 'Neden?' dedim. 'Tomografiye giremezsiniz çünkü gebelik değerleriniz çok yüksek çıktı' dedi. Biz de çok şaşırdık, beklemiyorduk. Sürpriz oldu. İkiz olduklarını öğrendiğimiz an ise dünyanın en büyük şokuydu bizim için. 3 ay tekil zannediyorduk. Doktorumuz da geç gördü. Biz 'şurada ona benzeyen bir şey daha var sanki' dedik, doktorumuz da 'yok o ışık yansıması, olur öyle şeyler' dedi. 2 kontrol sonra tekrar gittiğimizde kadın şok oldu. Bir monitöre bakıyor, bir bize bakıyor. 'Sizin ikiziniz olacak' dedi. Biz şok! " şeklinde cevap verdi. 

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR