Mehmet Pala Nöbet dizisine transfer oldu!

TRT1 ekranlarında yer alan Diriliş Ertuğrul ve Deliler gibi birçok projede yer alan Mehmet Pala Show TV'de yayınlanan Nöbet dizisine transfer oldu.

ABONE OL
GİRİŞ 11.04.2019 15:17 GÜNCELLEME 28.09.2019 08:28 Magazin
Mehmet Pala Nöbet dizisine transfer oldu!
Mehmet Pala Nöbet dizisine transfer oldu!

Pazar günleri seyirci ile buluşan ve kısa sürede sevilen Nöbet dizisine sürpriz bir transfer gerçekleşti. TRT 1 ekranlarında yer alan Diriliş Ertuğrul'da Kutluca Alp rolüyle herkesin beğenisini kazanan Mehmet Pala'nın Astsubay Tayfun Turhan karakteriyle diziye katıldığı öğrenildi. “Ertuğrul 1890- Kaçak -Ekip 1 -Diriliş Ertuğrul- Deliler” gibi birçok yapımda izleyiciden tam not alan ünlü oyuncu Nöbet dizisinde İstihbaratçı Astsubay Tayfun Turhan karakterine hayat verecek.

Yapımını Pana Film'in yapımcılığını Necati Şaşmaz'ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut'un oturduğu dizide Türk milletinin en hassas çizgilerinden olan Vatan, askerlik vb. konular ele alınıyor.

mehmet pala

Nöbet dizisinin başrollerini; Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık ve diziye yeni katılan oyuncu Mehmet Pala paylaşıyor. Mehmet Pala’nın hayat verdiği karakter; 

İstihbaratçı Jandarma Astsubay Üstçavuş Tayfun Turhan: 

28-30 yaşlarında Afyon’lu bir Türk subayıdır. Gözüpek, cesur ve soğukkanlı bir karakteri vardır. Jandarma istihbarat birimlerinde görev almış. Yurt içi ve sınır ötesinde birçok görevde bulunmuştur. En son görevi, resmi olarak Hatay Elmalı İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı olarak, sınır ötesindeki dost birliklerle iletişimi sağlamak, merkezden gelen emirleri onlara ulaştırmak ve birlik halinde hareket etmelerini sağlamaktır. 

Daha sonra merkez ilçe jandarma komutanlığında iç ve dış istihbarat alımı, iletişimi ve bölge üzerine gelişmeleri değerlendirme konusunda Barış Binbaşı ve Yiğit Yüzbaşı’ya destek verecektir. Sessiz ve sakin bir görüntü çizmektedir. Emirlere sorgusuz uyar ve gerçekleştirmek için her türlü riski alan bir karakterdir.

ETİKETLER

YORUMLAR 2
  • ayhan 1 yıl önce Şikayet Et
    Böyle sapır saçma senaryolarla halkın karşısına çıkarlarsa öyle olur dizide oynayacak kişi asker rolüne yakışıyormu bakmadan ben yaptım oldu çok yapmacık geliyor
    Cevapla
  • Hüseyin 277227 1 yıl önce Şikayet Et
    NÖBET Kurtlar Vadisi nereeeeeeeeeeeeeeee Nöbet nereeeeeeeeeee kim gitse kurtaramaz
    Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR