Müge Anlı, Zuhal Topal ve Zahide Yetiş'ten güldüren paylaşım

Ünlü sunucular Müge Anlı ve Zahide Yetiş ile ünlü oyuncu Zuhal Topal bir araya geldi. Birbirlerinin çok yakın arkadaşı olan üçlü, beraber çekildikleri fotoğrafı, sosyal medyadan paylaştılar.

ABONE OL
GİRİŞ 17.11.2019 09:24 GÜNCELLEME 17.11.2019 11:27 Magazin
Müge Anlı, Zuhal Topal ve Zahide Yetiş'ten güldüren paylaşım
Müge Anlı, Zuhal Topal ve Zahide Yetiş'ten güldüren paylaşım

Zuhal Topal, Müge Anlı ve Zahide Yetiş, geçtiğimiz akşam bir araya geldiler. Birlikte yemek yiyen 3'lü, fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmediler. Onların bu anları, komik görüntülere de sahne oldu. Selfie çekilirken arkadaşlarına takılan Müge Anlı'nın o anları, Zahide Yetiş tarafından da paylaşıldı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

zuhal topal müge anlı zahide yetiş

DAİMA BİR ARADALAR

Ekranın en çok izlenen kadın kuşağı programlarının sunuculuklarını yapan Müge Anlı, Zahide Yetiş ve Zuhal Topal hep bir araya geliyorlar. Geçtiğimiz Ramazan'da iftar yapmak için buluşan üçlü, birlikte çekildikleri fotoğrafları da Instagram hesaplarından, 'Özlemişiz' notuyla paylaştılar. Birbirleriyle olan yakın dostluklarıyla dikkat çeken üçlü, paylaştıkları karelerle adeta rakiplerine de dostluklarıyla göz dağı verdiler. Üçlünün fotoğraflarına sosyal medya kullanıcılarından övgü dolu yorumlar geldi. Bir kullanıcı üçlünün bulunduğu paylaşımın altına, 'Üçü bir arada gibisiniz hanımlar ekranların da gönüllerin de. Zahide Hanım sen şekersin, Zuhal Hanım sütü, Müge Hanım kahvesi' yorumunu yazdı.

İŞTE ZUHAL TOPAL'IN PAYLAŞTIĞI KARELER;

Müge Anlı ve Zuhal Topal

Müge Anlı, Zuhal Topal ve Zahide Yetiş

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ