Karantinadaki Hakan Hatipoğlu ailesine kavuştu!

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Survivor yarışmasının yorumculuğunu yapan Hakan Hatipoğlu, Dominik dönüşü karantinaya alınmıştı. Zor bir süreçte geçen Hatipoğlu ailesinden uzun bir süre ayrı kaldı. Ancak süresi biten ünlü isim ailesine kavuştuktan sonraki anları sosyal medya hesabından paylaştı.

ABONE OL
GİRİŞ 03.04.2020 09:56 GÜNCELLEME 03.04.2020 10:11 Magazin
Karantinadaki Hakan Hatipoğlu ailesine kavuştu!
Karantinadaki Hakan Hatipoğlu ailesine kavuştu!

Zor günler yaşayan Hakan Hatipoğlu, karantina sürecini aştı. Tüm kontroller tekrar yapıldıktan sonra ailesine kavuşan Hatipoğlu, sosyal medya hesabından kızıyla çektiği bir videoyu yayınladı. 

hakan hatipoğlu ve gizem hatipoğlu çifti

Ünlü televizyon sunucusu Hakan Hatipoğlu, karantina sürecinde yaşadığı hisleri anlattı. Hatipoğlu, "Her şeyi tarttım, sorguladım. Ve dedim ki: Hakan bu sana verilmiş ikinci bir şans olabilir. Bak hayat bir anda alt üst olabiliyor. Neden kısa ve belirsiz hayatını iyi yaşamıyorsun? Soruma tek cevap vardı. Değiş Hakan. Her şey fani ve her şey boş. Ve yeni kararlar aldım hayatımla ilgili." ifadelerini kullandı.

HAKAN HATİPOĞLU KARANTİNA'DA

Gizem Hatipoğlu'nun yorumcu eşi Hakan Hatipoğlu, Dominik'te koronavirüs tespit edildikten sonra Türkiye'ye dönüş yaptı. Ancak ünlü isim uçaktan iner inmez karantinaya alındı. 

Hakan hatipoğlu karantinaya alındı

Sağlık durumu merak edilen Hatipoğlu, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Ancak daha sonra sosyal medya hesabını gizliye aldı. Ünlü isim son olarak "10 gündür merak edenler olmuş. Dominik'ten döndüm, karantinadayım. Ailemden uzakta... Tek zor gelen Gizem ve Lila'dan uzak olmak" notunu yazdı.

hakan hatipoğlu ve gizem hatipoğlu

ÜNLÜ ÇİFTİN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI!

Var Mısın Yok Musun programı ile ünlenen Gizem Hatipoğlu. bir yaşında olan kızı Lila'yla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Hatipoğlu, yılın son fotoğrafı olarak kızıyla paylaştığı fotoğrafa beğeni ve yorum yağdı. 

gizem hatipoğlu ve kızı

Sosyal medya hesabında kızının ilk adımını paylaşan Hakan Hatipoğlu, "Yandık desenize... İlk adımını attı Lila, yaşını karşıladı..." notunu paylaştı. 

İŞTE O ANLAR:

ALİŞAN OĞLU BURAK'A LİLA BEBEĞİ İSTEDİ!

Lila bebeğin doğum gününe katılan Alişan ve Buse Varol, Hakan Hatipoğlu'ndan istedi. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Hatipoğlu, kızını verdiğini söyledi. Alişan "dost düşmanı çatlasın kızı aldık" şeklinde açıklama yaptı. 

Yarışma programıyla ekranlara gelen ve sunuculuk kariyerleriyle de zirve yapan Gizem ve Hakan Hatipoğlu çiftinin kızları Lila 1 yaşında girdi. Hatipoğlu, o anları bu fotoğrafla paylaştı:

gizem hatipoğlu kızı lila

Gizem Hatipoğlu,kızını sırtına alarak çektiği pozu Instagram hesabında paylaşan Hatipoğlu'nun gönderisine beğeni yağdı. İşte sevimli mi sevimli o fotoğraf...

Gizem Hatipoğlu

SONBAHAR PAYLAŞIMI GELDİ!

Ünlü isim Gizem Hatipoğlu sosyal medya hesabından kızıyla Sonbahar paylaşımı yaptı. Anne ve babasından daha fazla ün sahibi olan Lila bebeğe beğeni ve yorum yağdı. 

gizem hatipoğlu ve lila bebek

LİLA FENOMEN ŞARKIDA DANS ETTİ!

Gizem ve Hakan Hatipoğlu çiftinin kızı Lila'nın fenomen şarkı ile direksiyon başında dans ettiği anlar sosyal medyada oldukça beğenildi. Küçük kızın şarkıya kendini kaptırması ise izleyenleri güldürdü. 

LİLA'NIN DİŞ BUĞDAYI YAPILDI!

Gizem ve Hakan Hatipoğlu çifti geçtiğimiz gün kızları Lila'nın diş buğdayını yaptı. Mevlüt vererek yaptığı buğdaya yakın arkadaşları ve ailesini çağırdı. O anları sosyal medya hesabından paylaştı. 

gizem hatipoğlu diş buğdayı

LİLA BEBEK OBJEKTİFLERE ALIŞTI!

Bir alışveriş merkezinde düzenlenen marka etkinliğine konuk olan Gizem Hatipoğlu, kızı Lila ile beraber katıldı. Lila bebeğin muhabirlere poz vermesi hem şaşırttı hem güldürdü. Sürekli olarak sosyal medyada paylaşımı yapılan Lila bu durumlara alışmışa benziyor.

gizem hatipoğlu ve kızı lila

LİLA'LI PAYLAŞIMLARA DEVAM!

Çift 2007 yılında "Var Mısın Yok Musun" ile televizyonlarda tanınmaya başladı. Kısa süre içerisinde evlenen çift geçtiğimiz aylarda evliliklerinin ilk meyvesi Lila'yı kucaklarına aldı.

lila bebek

Sosyal medyada ciddi bir kitlesi olan Gizem Hatipoğlu, kızı Lila ile yaptığı paylaşımlarla hayranlarını meste ediyor. Fotoğrafların altına binlerce beğeni ve yorum geliyor. Yaz boyu tatil yapan Hatipoğlu kızıyal denizin keyfini çıkardı.

Gizem Hatipoğlu ve kızı lila

ETİKETLER

YORUMLAR 4 TÜMÜ
 • Mahmut el mahmut 6 ay önce Şikayet Et
  Hayatta en Hakiki mürşit namazdır kurandır. Rabbim hepimize namazlı salih evlatlar nasip etsin. Amin.
  Cevapla
 • Boztepe 52 6 ay önce Şikayet Et
  Lila. Türk ismimi. Islamda. Varmi. Böyle. Bir isim
  Cevapla
 • Emre 5 ay önce Şikayet Et
  Lila bir renk. Beyaz gibi, Ela gibi. Bundan önce kuranda geçen ama anlami güzel olmayan isimleri tartışalım.
  Cevapla
 • Halit 6 ay önce Şikayet Et
  Bu insanlar herhalde müslüman ama kızlarının adı niye lila kızıyım adını müslüman isim koyarsınız İnşallah
  Cevapla
 • Survivor 6 ay önce Şikayet Et
  Bir insan ancak bu kadar itici olabilir .
  Cevapla
 • Ahmet 6 ay önce Şikayet Et
  Allahın yarattığı itici degil senin ona bakan zihnin iticidir
  Cevapla
 • Yakub 11 ay önce Şikayet Et
  Burada bir neşe var. Allah cc bebeklerimizi mübarek eylesin inşaAllah. Lakin bir de tehlike var. Dinimiz İslam bize 3 şeyin şakası ciddi ciddisi de ciddi bildirdi. 1. Nikâh 2. Boşama 3. Reddiye ! Beşik kertmesi dedikleri bu olsa gerek. Sarhoş bile olsa boşama sayılır. Din islam Allah peygamber Kuranı Kerim ve Hadisler ile dalga geçmek gibi şakası ciddi. Benden söylemesi. Bir hocaya da sorabilirsiniz.
  Cevapla
 • Asc 10 ay önce Şikayet Et
  Yakoup kardaş abartma birader.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR