Ebru Güneş sezonun son konserini verdi!

Yaz boyu bayram dahil hiç durmadan konser veren Ebru Gündeş kısa zamanda dudak uçuklatan servete sahip oldu. Ünlü şarkıcı yaz konserlerinin sonuncusunu da geçtiğimi gün yaparak sezonu kapattı.

ABONE OL
GİRİŞ 10.09.2019 09:56 GÜNCELLEME 11.09.2019 08:51 Magazin
Ebru Güneş sezonun son konserini verdi!
Ebru Güneş sezonun son konserini verdi!

Geçtiğimiz ay bir haftalık tatil yaptıktan sonra bu seninin başında çıkardığı albümü turnesini yapan Ebru Gündeş, 2019 yılında en çok konser veren şarkıcı olma rekoruna koştu. Albüm sonrası yaz boyu konser veren Gündeş, bayram tatilinde bile durmadı. Harbiye'de en fazla konser veren şarkıcı yoğun istek üzerine birçok mekana da çıktı. ebru gündeş konser rekoru

3.5 MİLYON TL KAZANDI!

Temmuz ayında Harbiye'de 5 konser vererek 2 milyon TL kazanan ünlü şarkıcı yoğun istek üzerine 11 ve 15 Eylül tarihlerinde de sahne alacak. Gündeş bu konserlerden de 1 milyon TL alarak toplamda 3.5 milyon TL kazanacak.

ebru gündeş konser rekoru

Konserlerine akın akın gelen hayranlarını kırmamak için sürekli konser veren Gündeş, yaz sezonunun son konserini yaptı. Ünlü şarkıcı gecenin sonunda "En az bu geceki kadar mutlu ve eğlenceli bir hayatınız olsun. Hayat kısa, ciddiye alırken, mutlu olmayı unutmayın" sözleri ile hayranlarına seslendi. 

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

ETİKETLER

YORUMLAR 9 TÜMÜ
 • Nazım Zengin 1 yıl önce Şikayet Et
  Hayat işte... Ben de eylülde ödeyeceğim zorunlu trafik sigortamın parasını denkleştiremediğim için uyku uyuyamıyorum. Bizimki de hayat onlarınki de....
  Cevapla
 • nuri çağlar 1 yıl önce Şikayet Et
  kim dinliyorda para veriyor bu kadına arabamda hiçbir zaman dinlemedim
  Cevapla
 • Meraksız 1 yıl önce Şikayet Et
  Zenginin parası züğürtün çenesini yorarmış, bizene kimin neyden ne kadar para kazandığı, parası da günahıda kişinin kendisine..
  Cevapla
 • rabia 1 yıl önce Şikayet Et
  zavallı parasız kalmış...
  Cevapla
 • Şükrü 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu kandına hala burda konser verdirten ve konserien gidenler var. Nasıl gitti kocasının pişine ABD'ye yine gitsin ABD'ye versin konser bakalım yıldızı ne kadar parlayacak. Gitsin İrana banakalım ne kadar parlak yıldızı var.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR