Seda Sayan'dan Onur Büyüktopçu'lu 'Yemekteyiz' açıklaması

Ünlü oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu, Yemekteyiz programının ardından Damat Bayıldı programını sunmaya başlamıştı. Program için final kararı alındı.

ABONE OL
GİRİŞ 23.12.2019 09:07 GÜNCELLEME 24.12.2019 16:13 Magazin
Seda Sayan'dan Onur Büyüktopçu'lu 'Yemekteyiz' açıklaması
Seda Sayan'dan Onur Büyüktopçu'lu 'Yemekteyiz' açıklaması

Ünlü şarkıcı Seda Sayan ile oyuncu Onur Büyüktopçu arasında süregelen 'Yemekteyiz' polemiği, tarafların beraber yaptıkları açıklamayla son buldu. Sayan, “Herkes sanıyor ki ben geldim ve Onur işinden oldu. Asla böyle bir şey yok” derken, Büyüktopçu ise, “Asla bir ekmekle oynama olayı söz konusu değil. Bazı şeyler çok yanlış yansıtıldı." şeklinde bir açıklamada bulundu.

NE OLMUŞTU?

Ünlü oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu, Yemekteyiz'den ayrılmış ve Show TV'de Damat Bayıldı adlı yemek yarışma programını sunuyordu. Programın rakipleri; oyuncu Zuhal Topal'ın sunduğu Zuhal Topal'la Sofrada ve Seda Sayan ile Yemekteyiz'di. Program rakipleri karşısında bir türlü istenilen başarıya ulaşamadı.

damat bayıldı final

Kanal yönetimi, program için final kararı aldı. Büyüktopçu, haberi sosyal medya hesabından da duyurdu.

SEDA SAYAN AYAĞINI KAYDIRDI İDDİASI

Ünlü oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu, TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programını sunmayı bıraktı. Büyüktopçu yerine ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan geldi. Bu durum, Sayan Büyüktopçu'nun ayağını kaydırdı şeklinde yorumlandı. Onur Büyüktopçu'dan konuyla ilgili açıklama geldi.

onur büyüktopçu seda sayan

Büyüktopçu, “Ayağımın kaydırıldığı yönündeki haberlerin aslı yok. Sene başında yapımcıma programdan ayrılacağımı, artık değişik bir şeyler yapmak istediğimi iletmiştim. Yapımcımız ve kanalımız da uygun buldu. Seda ablayı çok seviyorum. Bayrağı devraldı ve gayet iyi devam ediyor. Allah herkesin ekmeğini versin.” diyerek, söz konusu haberleri yalanladı.