Demet Akalın ile Tuba Ünsal arasındaki kıyafet gerginliği!

Tuba Ünsal ve Demet Akalın arasında çıkan elbise tartışması giderek büyüyor. Ünsal'ın 40 bin TL değerinde giydiği kıyafete, Akalın 4 bin TL şeklinde yorum yazdı.

ABONE OL
GİRİŞ 02.09.2019 10:37 GÜNCELLEME 02.09.2019 11:32 Magazin
Demet Akalın ile Tuba Ünsal arasındaki kıyafet gerginliği!
Demet Akalın ile Tuba Ünsal arasındaki kıyafet gerginliği!

Sosyal medya hesabından oyuncu Tuba Ünsal Gucci markasının 40 Bin TL değerinde eski bir kıyafeti ile çekilmiş fotoğraf attı. Bir takipçisi fotoğrafın altına "Elbiseye 4 TL bile vermem" şeklinde yorum yaptı. Yoruma Akalın, "Zaten eski sezon. Ancak 4 bin TL'dir" karşılığını verince Ünsal sert çıkıştı.

tuba ünsal ve tartışmalı elbisesi

ÇOCUKLARIMIZA TEMİZ DÜNYA BIRAKALIM!

Ünlü oyuncu "Çocuklarımıza daha temiz bir dünya bırakabilmek için elbiselerimizi eski-yeni sezon diye ayırmamalı, mümkün mertebe zamansız şekillerde birden çok kez giymeliyiz. Sosyal medyayı iyi kullanan duyarlı sanatçılar olarak bunun farkında olmalıyız" sözleriyle tepkisini gösterdi. Çocuklara örnek olma kısmına sinirlenen şarkıcı Akalın ise cevabını geciktirmedi: "Yaa ne var bunda? Ben 30 kez giyiyorum. Bu durum çocuklara örnek olmaya nasıl bağlandı? Bu laf komik olmuş. Çocuklara başka türlü örnek olunur. Hanımı, pahalı kıyafet düşmanlarına karşı koruduk. Ama insanlar gülüp geçmeyi, 'haklısın' demeyi unutmuş." 

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR