Can Yaman talihsiz açıklamasıyla ilgili ilk kez konuştu!

Yaptığı skandal açıklamalar sebebiyle ülke genelinde neredeyse herkesin büyük tepkisini çeken oyuncu Can Yaman, bedelli askerlik görevini tamamlayıp terhis oldu. Yaman, yaptığı talihsiz açıklamayla ilgili ilk kez konuştu.

ABONE OL
GİRİŞ 30.01.2020 14:55 GÜNCELLEME 30.01.2020 14:56 Magazin
Can Yaman talihsiz açıklamasıyla ilgili ilk kez konuştu!
Can Yaman talihsiz açıklamasıyla ilgili ilk kez konuştu!

Oyuncu Can Yaman, askerden geldikten sonra ilk açıklamasını yaptı. Büyük tepkilere yol açan açıklaması hakkında ilk kez konuşan Yaman, 'İnsan sonradan üzülüyor tabi... Bu kadar dallanıp budaklanacağını hiç tahmin etmedim. Etmem gerekirmiş. Başka anlamlara gelebilecek, başka şekilde algılanabilecek kelimeyi bir kaç kez düşünüp en yalın haliyle seçmek gerekirmiş. Ders çıkarmış oldum. Hata insana mahsus. İnsanoğlu hata yapabiliyor. Hayatta her şey tecrübe. Ders çıkarıp yola devam etmek gerekiyor.' ifadelerini kullandı.

YEMİN TÖRENİNDEN FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Ocak ayında İzmir'deki birliğe teslim olarak vatani görevini yapmaya başlayan Can Yaman, bedelli askerlik görevini tamamlayarak terhis oldu. Oyuncuyu annesi, yemin töreninin olduğu günde de yalnız bırakmadı. Yaman annesiyle çekildiği fotoğrafı, "Canım annem." notuyla paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

can yaman annesi

OLAY SONRASI SESSİZ

Yaptığı skandal açıklamalar sebebiyle ülke genelinden sert tepkiler alan oyuncu Can Yaman, bir süredir bulunduğu İspanya'dan dönüş yapmıştı. Yaman, kendisini havaalanında karşılayan basın mensuplarının sorularını, 'Bir şey söylemeyeceğim arkadaşlar.' diyerek geçiştirmişti.

ALT YAPIDAN GÖNDERME

Geçtiğimiz günlerde İspanya'ya yerleşen oyuncu Can Yaman, halen daha eleştirilerin odağında yer alıyor. Son olarak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibi, Can Yaman'ın İspanya'da 5 bin kişi tarafından karşılanmasını ti'ye aldı. Bu gönderme, seyircinin büyük beğenisini topladı.

İSPANYA'YA KAÇTI

Yaptığı açıklamalarla herkesin büyük tepkisini çeken Can Yaman, yaşadıklarından sonra İstanbul'u terk edip Brezilya'ya yerleşti. Olaylardan dolayı mutsuz olan Yaman'ın çevresine, yaşadıklarından dolayı üzgün olduğunu ve yanlış anlaşıldığını söylediği öğrenildi.

can yaman

Ocak ayında bedelli askerlik görevini yerine getirecek olan oyuncu, bu tarihe kadar dönüş yapmayacak. Askerlik görevini tamamladıktan sonra ise İtalya’daki ‘Survivor’ yarışmasını sunmak için yeniden ülkeden ayrılacak.

KIVANÇ TATLITUĞ İLE POLEMİK YAŞADI

Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili bir haber, sosyal medyanın gündemine oturdu. Habere göre; Tatlıtuğ, kendisi hakkında konuşan Can Yaman'a, 'Sürekli benim ismimi anarak gündeme gelmeye çalışan şahısa, sadece canlandırdığım Kuzey Tekinoğlu karakterimi hatırlatmak isterim.' karşılığını verdi.

kuzey tekinoğlu

Tatlıtuğ'un canlandırdığı Kuzey Tekinoğlu karakteri, kısa sürede özellikle Twitter'de en çok paylaşılanlar arasına girdi. Konuyla ilgili ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

PINAR DENİZ'DEN CAN YAMAN VETOSU

Oyuncu Pınar Deniz, proje aşamasında olan Can Dostum dizisinde Can Yaman ile başrol oynayacaktı. Fakat Deniz, projeden çekilme kararı aldırdı. Sebep olarak ise; Deniz'in Can Yaman'ın partneri olmak istemediği gösterildi.

pınar deniz

CAN YAMAN'DAN KIVANÇ TATLITUĞ AÇIKLAMASI

Can Yaman, ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ hakkında söylediği sözler sebebiyle çok konuşulmuştu. Yaman, o sözler hakkında ilk kez konuştu. Yaman'ın açıklaması şu şekilde:

'Bana “Kendisini Kıvanç’la kıyaslıyor” diyorlar. Ben Kıvanç abiyi tek geçerim. Hastasıyım, her işini izliyorum. Müthiş örnek alırım, müthiş de severim. Kıvanç abiyle haşa kendimi kıyaslayamam. Kıvanç abinin son 5 senedir oynadığı diziler, Avrupa’ya satılmadı. Vakti zamanında “Gümüş”, Orta Doğu’ya satıldı. Adam orada zaten çok meşhur. Buna kimsenin diyecek bir şeyi yok. Ama Avrupa pazarına ilk defa “Erkenci Kuş” girdi. İspanya’ya ilk defa Türk dizisi satıldı. İspanya “Erkenci Kuş”tan sonra rol aldığım diğer diziler “Dolunay” ve “İnadına Aşk”ı da aldılar. İspanya benim dizilerim dışında “Hercai”yi de satın almış. Bizimle birlikte Türk dizilerinin Avrupa’da önü açıldı.'

'KENDİM DIŞINDA GELİŞEN BİR OLAYA YORUM YAPMAM!'

Oyuncu Kıvanç Tatlutuğ'a, Can Yaman'ın kendisi hakkında söylediği sözler soruldu. Tatlıtuğ, konuyla ilgili olarak, “Benimle ilgili bir sorunuz var mı? Kendim dışında gelişen bir olaya, yorum yapmadım yine yapmıyorum.” açıklamasında bulundu.

ÜNLÜ İSİMLERDEN TEPKİ

Oyuncu Can Yaman, geçtiğimiz günlerde İspanya'ya gitmişti. Yaman, havalimanında gördüğü ilgiyle sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Oyuncu, gördüğü bu ilginin sahte olmadığını söylemiş ve kendisiyle aynı zamanda İspanya'da bulunan Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili olarak ilgi görmüyor şeklinde yorumlarda bulunmuştu.

nilgün belgün

Sanatçı Nilgün Belgün'den bu açıklamaya tepki geldi. Belgün Twitter hesabından şu açıklamada bulundu:

'Can Yaman’ın daha yolun çok başındayken, Kıvanç Tatlıtuğ gibi kişiliğiyle, oyunculuğuyla insanların kalbinde taht kurmuş birine laf etmesi, bulunduğu yeri hazmedemediğini gösteriyor.'

'İŞİYLE Mİ FİZİĞİYLE Mİ BURALARA GELDİ?'

Şarkıcı Doğuş ve oyuncu Doğa Rutkay da, Can Yaman'ın bu açıklamalarına kinayeli bir şekilde karşılık vermişlerdi.

doğuş can yaman

O'nun bu açıklamalarına tepki gecikmedi. Şarkıcı Doğuş, “23 yıldır Avrupa’da konserler veriyorum. Böyle bir şeyle karşılaşmadım.  Sadece 1 ya da 2 kez. Onda da havaalanına gelenler Türk vatandaşlarımızdı.” derken, oyuncu Doğa Rutkay ise, “Can Yaman’ı tanımıyorum, işiyle mi fiziğiyle mi buralara geldi bilmiyorum. Onunla ilgili hep ‘etten barikatlar’ diye haberler okuyorum. Hollywood’da da aktörler böyle etten duvarla mı bir yere gidiyorlar?” şeklinde tepki gösterdi.

doğa rutkay can yaman

ETİKETLER

YORUMLAR 0
 • yandım ali 1 yıl önce Şikayet Et
  bencede çekemiyorlar adam açıklamış zaten kıvançın dizisi ispanyada oynamadı ispanyada ilk erkenci kuş oynadı kıvançı tanımamaları normal demiş kıvançın dizileri ortadoğuya satıldı orda çok popüler demiş bunda ne var kesin bir magazin gazeticisinin çıkar amaçlı yaptığı bir polemik haberi sonucu bu noktaya gelmiştir...
  Cevapla
 • Tuana 1 yıl önce Şikayet Et
  Can yamanı cekemiyorlar
  Cevapla
 • Zuhaha 1 yıl önce Şikayet Et
  İsmimde güldüm birazda yorumda güleyim Zuhahahaa
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR