Didem Balçın ve Can Aydın nişanlandı! Peki Didem Balçın kimdir?

Kuruluş Osman'ın Selcan Hatun'u Didem Balçın, avukat Can Aydın ile nişanlandı. İkili yaz aylarında nikah masasına oturacak. Peki Didem Balçın kimdir?

ABONE OL
GİRİŞ 09.03.2020 09:55 GÜNCELLEME 09.03.2020 10:24 Magazin
Didem Balçın ve Can Aydın nişanlandı! Peki Didem Balçın kimdir?
Didem Balçın ve Can Aydın nişanlandı! Peki Didem Balçın kimdir?

Kuruluş Osman dizisinde Selcan Hatun karakterini canlandıran oyuncu Didem Balçın, Avukat Can Aydın ile nişanlandı. Nişan töreninde oyuncu Rojda Demirer başta olmak üzere, çiftin yakın dostları da katıldı.

Yaz aylarında nikah masasına oturmayı planlayan çift, mutlu anlardan kareleri sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmediler.

Alınan bilgilere göre oyuncunun şimdiden düğün hazırlıklarına başladığı öğrenildi. 

didem balçın

PEKİ DİDEM BALÇIN KİMDİR?

18 Mayıs 1982 yılında Ankara'da doğan Didem Balçın, Ankara Üniveristesi Dil ve Traih-Coğrafya mezunudur. Aynı zamanda okuduğu okulun Tiyatro bölümünde de oyunculuk eğitimi aldı. Mezuniyetinden sonra İstanbul'a gelen oyuncu birçok reklam ve dizide yer aldı. Başarılı oyunculuğuyla kısa zamanda adından söz ettirdi. Şöhret basamaklarını hızlı adımlarla ilerleyen Balçın ablası Özlem Kunduracı ile bir yapım şirketi kurdu. Ünlü oyuncunun annesi Nur Balçın 1975 yılında Japonya'da düzenlenen güzellik yarışmasına katılmıştı. Oyuncu şimdilerde Kuruluş Osman dizisinde Selcan Hatun karakterini oynuyor. 

didem balçın kimdir

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR