Berna Laçin kimdir? Aslen nereli ve yaşı kaçtır? Biyografisi...

Sosyal medya hesabından Medine ve idam ile ilgili yaptığı paylaşım nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Berna Laçin kimdir? "Halkın dini değerlerini aşağılama" suçundan yargılanacak olan oyuncu Berna Laçin'in biyografisi...

ABONE OL
GİRİŞ 18.07.2019 10:41 GÜNCELLEME 18.07.2019 10:41 MEDYA
Berna Laçin kimdir? Aslen nereli ve yaşı kaçtır? Biyografisi...
Berna Laçin kimdir? Aslen nereli ve yaşı kaçtır? Biyografisi...

Medine hakkında söylediği sözler nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan ve paylaşımı ile büyük tepki toplayan oyuncu Berna Laçin 20 Ağustos 1970 senesinde dünyaya gelmiştir. Babası askeri pilot annesi ise ev hanımı olan Berna Laçin Karşıyaka İzmir doğumludur.

Tolga Eşsiz ile evli ve bu evliliğinden Ada isminde bir evladı vardır. En son 2013 senesinde Aşk Ekmek Hayaller isimli dizide Leyla Değirmencioğlu karakterini oynamıştır.

Berna Laçin'in yer aldığı projeler

 

 

Sevdiğim Adam 
Yarına Gülümsemek 
Kızılırmak Karakoyun
Gökkuşağı
Sahte Dünyalar
Bir Kadının Anatomisi
İlk Aşk
Böyle mi Olacaktı 
Ateş Dansı 
Evdeki Yabancı 
Seni Yaşatacağım 
Bir Dilim Aşk 
Belalı Baldız
Yıldızlar Savaşı 
Aşk Ekmek Hayaller 

Berna Laçin Kimdir

HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI!

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan sanatçı Berna Laçin hakkında, "halkın dini değerlerini aşağılama" suçundan soruşturma başlattı.

NE OLMUŞTU?

Berna Laçin, ''İdam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı! Konuşturmayın şimdi beni! Bırakın artık bilim insanları, nörologlar,psikiyatrlar, psikologlar,toplum bilimciler ,hukukçular el birliği verip çare üretsin. Devlet, tribün sesleriyle toplum inşaa etmez!'' şeklinde tweet attı.

berna-laçin-paylaşım

Gelen tepkiler üzerine Berna Laçin, ''İslamiyet ile ilgili tek kelime etmedim, kendi dinime niye laf edeyim!Deli miyim! Medine’yi bir şehir olarak söyledim! İçindeki kutsalı ayrı şehirlerin bugünki toplum düzeni içinde yaşayanlar ayrı! Medine’de yaşayan Arapları kutsal saymak nasıl bir anlayış! Art niyetin de böylesi!'' şeklinde tweet atarak yanlış anlaşıldığını açıkladı.

ETİKETLER

YORUMLAR 30 TÜMÜ
 • köyündelisi 1 yıl önce Şikayet Et
  Na ve La ikisi de olumsuzluk. Adı da soyadı da. na la.
  Cevapla
 • cennes 1 yıl önce Şikayet Et
  bunlarin ismi turk kendileri devsirme batinin usagi bunlar.
  Cevapla
 • Cehalettendir 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu kadın bildiğinden değil görüşlerine ters giden birşey olduğu için ya fazla dolduruşa geldiği için yada bilmediğinden boş boş konuşuyor.
  Cevapla
 • Leo 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu kadının bir slav olduğunu hiç anlatmamışlar, GÖNDERIN gitsin ülkesine!
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Son yayınlanan dünya tecavüz raporunu okumuş olsaydı Suudi Arabistan ın sıralamada dahi olmadığını bilirdi ve savunduğu batının zirvede olduğunu bilirdi bu sözde aydın ama içi kapkara cahil kadın..Ama bunlar da bundan prim yapmaya çalışıyorlar,ne yapsın zavallılar ekmek parası...
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR