Savaşçı 57.bölüm fragmanı! Tim üstün mücadelesini yiğitçe ortaya koydu!

Savaşçı 56.bölümde; Karon'un kızı Nora, Türkmen köyünde Kılıç Timi'ne saldırı operasyonu düzenlediği esnada gafil avlandı. Savaşçı son bölümde; Nora tarafından ateş açılarak vurulan hem Seyfi hem de Emre sağ salim kurtuldu. Öc almak için Karon'un planını devreye sokmasıyla birlikte Savaşçı 57.bölüm fragmanı yayınlandı.

ABONE OL
GİRİŞ 09.12.2018 11:54 GÜNCELLEME 09.12.2018 11:54 MEDYA
Savaşçı 57.bölüm fragmanı! Tim üstün mücadelesini yiğitçe ortaya koydu!
Savaşçı 57.bölüm fragmanı! Tim üstün mücadelesini yiğitçe ortaya koydu!

Fox TV ekranlarının kaliteli dizi projelerinden Savaşçı 56.bölümde; Teröristlerin ele başı olan babası Karon'un takdirini ve sevgisini kazanmak isteyen kızı Nora, Kılıç Timi'ni ortadan kaldırmak üzere saldırı operasyonu gerçekleştirmesi sahne oldu. Savaşçı son bölümde; Kılıç Timi, Türkmen köyünde bulunan teröristleri hakkıyla ortadan kaldırmayı başardıkları esnada kendilerine düzenleyen Nora'yla çatışmaya girdi. Fakat gözü dönmüş bir vaziyette Türk askerlerinden intikamını almak üzere harekete geçen Nora, hem Seyfi'ye hem de Emre'ye silahını doğrultarak ateş açmasının ardından heyecan ve gerilim seviyesi tavan yaptı. Fakat neyse ki korkulan bir hadise yaşanmayarak Emre ve Seyfi hayati tehlikeyi atlatarak kazasız belasız bir şekilde kurtuldu. Babası Karon, kızı Nora'nın hayatı için endişelenirken, Kılıç Timi ise kendilerinden kaçmaya çalışan Nora'yı silahla vurarak öldürmesinin ardından Savaşçı 57.bölüm fragmanı araştırması yürütülüyor. Kızının hayatını kaybetmenin öcünü almak isteyen Karon'un Türkmen köyünü yok etmek üzere harekete geçmesinin akabinde Savaşçı 57.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SAVAŞÇI 57.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yapımcılığında Hayri Aslan'ın yer aldığı, senaryosunu Süleyman Çobanoğlu'nun kaleme aldığı,  ve yönetmen koltuğunda da Murat Saraçoğlu ve Günay Günaydın'ın oturduğu Savaşçı 57.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

SAVAŞÇI 57.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Baş rollerinde; Berk Oktay, Fırat Albayram, Murat Serezli, Doğan Bayraktar, Alican Albayrak, Hakan Dinçkol, Burç Kümbetlioğlu ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi yetenekli isimlerin bulunduğu Savaşçı 57.bölümüyle 9 Aralık Pazar günü saat 20:00'da Fox TV’de izleyici kitlesinin karşısına geçecek.

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Savaşçı son bölümdeKılıç Timi, Türkmen köyünde Nora’nın silahlı saldırısına uğramıştır. Seyfi vurulurken, Yüzbaşı Kağan da timiyle birlikte henüz kim olduğunu bilmediği keskin nişancının peşine düşer. Karon ise Nora’nın Kılıç Timi’nin eline geçmesini engellemek için bütün olanaklarını zorlasa da bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Kılıç Timi’ni Türkmen köyünden sağ çıkarmamaya kararlı olan Karon, yeni saldırı planı için kolları sıvar. Albay Kopuz ise aldığı istihbaratlar doğrultusunda, gerekli önlemleri alır ve zaman kaybetmeden savaş uçaklarını devreye sokar. Ancak gelişen beklenmedik bir durum karargahı ve Kılıç Timi’ni alarma geçirir.

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR