Çukur 46.bölüm 2.fragmanı: Karakuzular beklenmedik yerden darbe alacak!

Çukur 45.bölümde; Karakuzu çetesinin, uyuşturucu ticareti yapmalarının yanı sıra organ kaçakçılığı faaliyetinde bulunduğu gerçeği açığa çıktı. Çukur son bölümde; Karakuzular ava giderken avlanırken, Ersoy ise Yamaç'tan Mahsun ve Çeto'nun işini bitirmek üzere yardım talep etti. İşte, Çukur 46.bölüm fragmanı yayınlandı.

ABONE OL
GİRİŞ 10.12.2018 22:22 GÜNCELLEME 10.12.2018 22:22 MEDYA
Çukur 46.bölüm 2.fragmanı: Karakuzular beklenmedik yerden darbe alacak!
Çukur 46.bölüm 2.fragmanı: Karakuzular beklenmedik yerden darbe alacak!

Show TV ekranlarının soluksuzca takip edilen dizi projesi Çukur 45.bölümde; Mahsun ve Çeto, Koçovalılar karşısında galip geldiklerini zannederken gafil avlanıyor. Çukur son bölümde; Karakuzu çetesi, Koçovalıların hayatını idame ettirdikleri eve baskın gerçekleştirip, odaların içerisinde uyuyan kişilere silahını doğrultup kurşun yağmuruna tuttu. Ancak ne var ki ateş açtıkları kişilerin esasında bizzat kendi adamları olduğu gerçeğiyle yüzleşen Mahsun ve Çeto, intikam yeminleri savurarak öfke nöbetine tutulurlar. Bunun üzerine Karakuzuların baskın düzenleyeceği bilgisini Koçovalılara aktaran Celasun'u rehin alarak işkence etmeye koyulurlar. Tüm bunların yanı sıra Ersoy'un beklenmedik bir şekilde Karakuzu çetesinin, uyuşturucu ticaretinde bulunmalarıyla birlikte, organ kaçakçılığı faaliyeti de yapmalarını öğrenmesinin ardından Çukur 46.bölüm fragmanı sorgulaması başlatıldı. Peki, gördükleri karşısında neye uğradığını şaşıran Ersoy'un, Yamaç'ın karşısına geçerek Mahsun ve Çeto'yu öldürmek noktasında yardım talep etmesinin akabinde Çukur 46.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ÇUKUR 46.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Show TV ekranlarının kaliteli ve güçlü projelerinden Çukur 46.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

ÇUKUR 46.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk'ün oturduğu, ortalığı kasıp kavuran sahneleriyle seyircisini ağırlayan ve yüksek izlenme oranlarıyla daima zirvenin sahibi Çukur 46.bölümüyle 10 Aralık Pazartesi tarihinde saat 20:00'da Show TV ekranlarında yayınlanacak.

ÇUKUR 46.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

çukur 46.bölüm fragmanı

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukur son bölümde; Mahsun ve Çeto, Koçovalılara oyun oynarken hiç beklemedikleri bir anda kendileri av olacak ve büyük bir şok yaşayacaklar. Bu, her ikisinin de Koçovalılara karşı daha acımasız planlar yapmasına yol açacak. Daha doyamadan sevdiği kadın ile oğlu elinden alınan Vartolu, Karakuzuların isteğini yerine getirecek. Kimyagerin peşine düşen Yamaç ve Cumali, her adımlarında Vartolu’ya daha da yaklaşacaklar. Vartolu’nun bu sırrının ne zaman açığa çıkacağı merakla beklenecek. Selim, Emmi ve İdris’in takdirini toplayacak bir yardımda bulunurken, Ersoy’un Yamaç’a olan teklifi Koçovalılar ile Karakuzular arasındaki mücadelenin rengini değiştirecek. 

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR