Kalk Gidelim 49. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

En organik aile komedi dizilerinden biri olan Kalk Gidelim her Cumartesi çay sohbetlerini şenlendirmeye devam ediyor. TRT 1'in sevilen dizisi Kalk Gidelim'de her geçen gün Ercan işleri daha çok karıştırıyor. Peki son bölümde neler oldu? İşte 49. bölüm fragmanı...

ABONE OL
GİRİŞ 13.12.2018 12:55 GÜNCELLEME 13.12.2018 13:00 Medya
Kalk Gidelim 49. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!
Kalk Gidelim 49. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Damat Halil'in bulduğu zarf okları Seyfettin'e döndürür. Herkes Seyfettin'in çiftliği sattığını sanıyor. Veli-Duru ikilisi, Şakir-Dudu ikilisinin yaptıkları aileyi iyice şüpheye düşürmüştür. Bu durumu düzeltmek için gençler ayaklanıyor. Ercan Nurcan yüzünden zor anlar yaşayacak. 

49. BÖLÜMÜN İLK FRAGMANI

Organik ve hayvan sevgisi ile izlenme rekoru kıran TRT 1'in sevilen dizisinin son bölümünde ise gençlerin kaybolması aileleri korkutmuştu. Muhtar ise ısrarla Kahya Sadık'ın kahvenin başına geçmesini isterken Hacı İbrahim'den yardım alır. Hacı İbrahim'i kırmayan Kahya Sadık kahveyi devralır. Aileler damatlardan düzenli bir iş istediği için Şakir kahveyi işletmeyi kabul eder. Veli ise çiftliği zor durumdan kurtarmak için yurt dışından bir firma bulur. Bu ona artı bir kazandırmıştır.

49. BÖLÜM 2. FRAGMAN;

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR