Bir Zamanlar Çukurova 16.bölüm fragmanı: Büyük felaketin habercisi...

Bir Zamanlar Çukurova 15.son bölümde; Demir ve Yılmaz birbirlerini tek kurşunda ortadan kaldırmaya niyetlenirken, Züleyha'nın bu korkunç tablo karşısında yüreği ağzına geldi. Son bölümde; Yılmaz'ın ansızın kayıplara karışması sonucu Fekeli korku ve paniğe kapıldı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 16.bölüm fragmanı geldi.

ABONE OL
GİRİŞ 27.12.2018 14:45 GÜNCELLEME 27.12.2018 14:46 MEDYA
Bir Zamanlar Çukurova 16.bölüm fragmanı: Büyük felaketin habercisi...
Bir Zamanlar Çukurova 16.bölüm fragmanı: Büyük felaketin habercisi...

ATV ekranlarının başarılı ve kaliteli yapımlarından Bir Zamanlar Çukurova 15.son bölümde; Demir'in Züleyha'yı, Yılmaz'ın aracında görmesi sonucu hiçbir surette bastıramadığı kıskançlık, hırs ve öc alma duygusuna kapılması üzerine kızılca kıyamet koptu. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Önünde en büyük engel olarak gördüğü Yılmaz'a karşı yoğun bir kin ve nefret besleyen Demir, bu kez birbirlerinin canına kıymak üzere karşılıklı silah doğrultmasının ardından Züleyha beyninden vurulmuşa döndü. Züleyha kimsenin kılına tek bir zarar gelmemesi için kendi canını ortaya atması üzerine bu ölümcül yüzleşmede korkulan bir durum yaşanmayarak mevzu kapanırken, Yılmaz ise birdenbire kayıplara karışması sonucu Fekeli'nin kan beynine sıçramasının ardından Bir Zamanlar Çukurova 16.bölüm fragmanı bekleniyor. Fekeli, Yılmaz'ın ansızın kaybolmasının sorumlusu olarak gördüğü Demir'e hesap sormak adına kapısına dayanırken, aslında talihsiz bir kaza geçirmesi sonucu ağır yaralı bir vaziyette bulmasının akabinde Bir Zamanlar Çukurova 16.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 16.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova final bölümünde; Sağlık durumu kritik olan Yılmaz'ın acilen hastaneye sevk edilmesinin ardından haberi duyan Züleyha ise soluğu sevdiği adamın yanında alıyor. Hastanede Yılmaz'ın baş ucunda iyileşmesi için bekleyen Züleyha, şimdiye kadar dile getirmeye cesaret edemediği gerçekleri gözyaşları içerisinde haykırmasının ardından Bir Zamanlar Çukurova 16.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

 

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 16.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Murat Ünalmış, Vahide Perçin, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi isimlerin paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi 16.bölümü ile 27 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacak. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 15.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

bir zamanlar çukurova 16.bölüm fragmanı

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Züleyha, birbirlerine silah çeken Demir ve Yılmaz'a 'beni öldürün, bitsin bu kavga' diye haykırınca, işler daha da çıkmaza giriyor. Öfkeden ve intikamdan gözü dönen iki adam, bu büyük karşılaşmada en acı gerçeklerle yüzleşiyor. Demir ve Yılmaz karşılaşmasının ardından, Yılmaz ortadan kayboluyor. Fekeli, Yılmaz'ın uzun süre yokluğundan şüphelenip, adamlarına her yeri aratıyor. Bir haber çıkmayınca ise Fekeli, Yamanlar'ın konağını basıyor. Yılmaz'a Demir'in zarar verdiğini düşünen Fekeli'nin gözü dönüyor. Onu bir anda karşılarında gören Hünkar ve Demir ise ne yapacaklarını bilemiyor. Konakta fırtına estiren Fekeli, Yılmaz için her şeyi yapmaya hazır! Şermin, Züleyha ve Yılmaz gerçeğini sonunda öğreniyor. Bu bilgiyle Hünkar'ı tehdit etmeye hazırlanan Şermin, umduğunu bulabilecek mi?

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR