Erkenci Kuş 26.bölüm 2.fragmanı: Sürpriz isim Sanem'e kök söktürüyor!

Erkenci Kuş 25.son bölümde; Can, Sanem'e hayatlarını birleştirip yuva kurma düşüncesine olumlu yaklaştığını samimi bir şekilde dile getirdi. Erkenci Kuş son bölümde; Emre, Leyla'dan ayrılma kararı alıp onu büsbütün yıkarken, Osman ise desteğini ve ilgisini asla ondan esirgemedi. İşte, Erkenci Kuş 26.bölüm fragmanı geldi.

ABONE OL
GİRİŞ 29.12.2018 13:20 GÜNCELLEME 29.12.2018 13:20 MEDYA
Erkenci Kuş 26.bölüm 2.fragmanı: Sürpriz isim Sanem'e kök söktürüyor!
Erkenci Kuş 26.bölüm 2.fragmanı: Sürpriz isim Sanem'e kök söktürüyor!

Star TV ekranlarında her Cumartesi akşamı eğlenceli ve keyifli sahneleriyle seyircisini ağırlayan Erkenci Kuş 25.son bölümde; Sanem, başladığı ilişkinin hem ailesi ve ajanstaki çalışma arkadaşları hem de tanıdığı tanımadığı kim varsa herkesin haberdar olması üzerine yaşadığı tedirginliği Can ile paylaştı. Erkenci Kuş son bölümde; Can, gerek Sanem'in içerisinde bu huzursuzluğu gidermek gerekse önlerine çıkan tüm engellere meydana okuyup ilişkilerine doludizgin devam edebilmek için onunla hayatlarına birleştirip yuva kurma fikrine olumlu baktığını tüm cesaretiyle ifade etti. Sanem'in, Can'ın kendisiyle sonsuz birlikteliğe imza atma düşüncesini annesi Mevkıbe'yle paylaşıp onun da gönlünü alırken, Emre ise kendisinden öc almak isteyen Aylin sebebiyle Leyla'dan ayrılma kararı alması üzerine onu büyük bir hayal kırıklığına uğratmasının ardından Erkenci Kuş 26.bölüm fragmanı sorgulanıyor. İşte, Can'ın reklam ajansının ünlü bir kozmetik markasıyla anlaşma sağlayıp reklam faaliyetlerini üstlenmek hedefiyle harekete geçmesi, fakat şirkette hissesi bulunan Fabri'nin kendilerine pürüz çıkarmasının akabinde Erkenci Kuş 26.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

ERKENCİ KUŞ 26.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Oyuncu kadrosunda; Sanem Aydın (Demet Özdemir), Can Divit (Can Yaman), Leyla Aydın (Öznur Serçeler) ve Emre Divit (Birand Tunca) gibi beğenilen isimlerin yer aldığı Erkenci Kuş 26.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

 

 

ERKENCİ KUŞ 26.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği, yapımcılığında Faruk Turgut'un yer aldığı, senaryosunu da Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak'ın kaleme aldığı Erkenci Kuş 26.bölümüyle 29 Aralık Cumartesi tarihinde saat 20:00'da Star TV ekranlarında izleyici kitlesini ağırlayacak. 

ERKENCİ KUŞ 25.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

erkenci kuş 26.bölüm fragmanı

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Erkenci Kuş son bölümde; Can Sanem’e olan aşkını bir kez daha ispatlar, evleniriz diyerek Sanem’in kafasındaki bütün soru işaretlerini giderir. Sanem de mutlu olur ve bunu annesiyle paylaşır. Bu arada ilişkilerini başından beri saklamak istemeyen Can, ajanstakilere Sanem’le sevgili olduklarını söyler. Herkes bu habere çok şaşırır, özellikle Deren hayatının şokunu yaşar. Bu arada Can, büyük bir kozmetik firmasının işini almak üzeredir fakat bunun önündeki tek engel Fabbri’nin şirkete hissedar olmasıdır. Can ve Fabbri bir kez daha karşı karşıya gelecek ve kozlarını paylaşacaktır.

ETİKETLER

YORUMLAR 3
 • bayber 1 yıl önce Şikayet Et
  kac gündür bekliyorummm
  Cevapla
 • erdal erman amasya 1 yıl önce Şikayet Et
  cumartesi gününü iple çekiyorum
  Cevapla
 • Fatma 1 yıl önce Şikayet Et
  Şaşırdık kaldık.Dizi kınusu anlamsızlıklarla dolu. Polene niye ödül verilmedi. Oysa Polenin oynadığı bölümler şah çekti. Yapımcı tarafından ödüle sunulmaması biz seyircileri şaşırtığı gibi düşündürtü de polenin başarısını ve güzelliğini dizi içinden çekemiyenlermi var diye. peki hala niye POLEN bölümlerde değil, nicin dönmüyor. Oysa yeni senaristin onunla ilgili dizide yazacağı bi sürü hikayesi olduğunu bilmiyormu. canın babasının beğendiği ve iyi soylu aileden gelen aile dostlarının kızı ve iş sektöründe başarılı,zeki ve Avrupayi biri olan POLEN ni bekliyoruz.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR