Elimi Bırakma 23.bölüm 2.fragmanı: Sumru, Azra'yı çileden çıkarıyor...

Elimi Bırakma 22.son bölümde; Serap'ın sergilediği düşmanca tutum ve davranışları başta Cenk olmak üzere pek çok kişiyi büyük bir yıkıma uğrattı. Elimi Bırakma son bölümde; Şirketin finansal açıdan yaşadığı problemle iflasın eşiğine gelmesinin sorumlusu Cenk gösterildi. İşte, Elimi Bırakma 23.bölüm fragmanı geldi.

ABONE OL
GİRİŞ 30.12.2018 17:13 GÜNCELLEME 30.12.2018 17:13 MEDYA
Elimi Bırakma 23.bölüm 2.fragmanı: Sumru, Azra'yı çileden çıkarıyor...
Elimi Bırakma 23.bölüm 2.fragmanı: Sumru, Azra'yı çileden çıkarıyor...

TRT1 ekranlarının başarılı ve kaliteli dizi projesi Elimi Bırakma 22.son bölümde; Başka hiçbir çıkış yolu kalmayan Azra, Sumru’nun tehdidi sonrasında kardeşinden mahrum kalmamak adına sevdiği adam Cenk’ten vazgeçmek mecburiyetinde olması işleri hepten çıkmaza sürükledi. Elimi Bırakma son bölümde; Hayatını birleştirmek istediği Azra’nın kendisinden ayrılma kararı almasıyla birlikte neye uğradığını şaşıran Cenk, onun bir türlü anlam veremediği bu vedasının bilmediği gerçek sebeplerini öğrenmek istedi. Fakat, sırf kardeşi Mert’i kaybetmemek ve daima bir arada olabilmek için Sumru’nun tehdidine göz yumduğunu açıklayamayan Azra’nın Cenk karşısında ağzını bıçak açmaması onun büsbütün yıkılmasına sebebiyet verdi. Ayrılığı ne yaparsa yapsın hazmedemeyen ve acısına daha fazla dayanamayan Cenk, tamamen kendini kaybedip raydan çıkarken; şirketin finansal boyutta karşılaştığı sorun yüzünden iflasın eşiğine gelmesinin sorumlusu olarak Cenk’in gösterilmesinin ardından Elimi Bırakma 23.bölüm fragmanı sorgulanıyor. Serap’ın öfkesine yenik düşerek kabul edilemez ölçüde hatalı söylem ve eylemleri yüzünden hem Cenk’i hem de etrafındaki pek çok insanı derinden yaralamasının ve Feride Hanım’ın da en yakınındaki vurgun yediği kişilerden ötürü rahatsızlanarak apar topar hastaneye kaldırılmasının akabinde Elimi Bırakma 23.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

ELİMİ BIRAKMA 23.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

TRT 1 ekranlarında geniş yelpazede izleyici kitlesinin beğenerek takip ettiği dizi projesi Elimi Bırakma 23.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

 

 

ELİMİ BIRAKMA 23.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert gibi isimlerin paylaştığı Elimi Bırakma 23.bölümü 30 Aralık Pazar günü TRT 1 ekranlarında olacak.

ELİMİ BIRAKMA 22.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

elimi bırakma 23.bölüm fragmanı

ELİMİ BIRAKMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Elimi Bırakma son bölümde;  Azra Sumru’nun acımasız teklifi karşısında çok sevdiği Cenk’ten vazgeçmek zorunda kalmıştır. Sumru, Azra’yla Mert’i söz verdiği gibi bir araya getirir ve Mert’in Azra’ya kırgınlığı, öfkesi artık silinmeye başlar. Diğer taraftan Şirkette ciddi finansal kriz baş gösterir. Bunda Azmi’nin payı büyüktür. Azmi’nin bu gücü ele geçirmesine neden olan Serap, Cenk’in krizi çözmeye yönelik bir talebini geri çevirir.

Miras meselesinden dolayı hala Feride hanıma öfkeli olan Serap, bir kez daha ailesini hayal kırıklığına uğratır. Mesut ve Hülya, Çetin cinayetiyle ilgili bütün okları Sumru’ya çevirirler… Cenk, Azra ile ayrılığını bir türlü sindiremez ve Azra’nın onu terk edişinin altında başka nedenler arar. Ancak Azra geri adım atmaz. Cenk giderek daha öfkeli bir adam haline dönüşür ve sokak dövüşlerine başlar. Azra, Cenk’in bu hale gelmesinde kendisini sorumlu tutar. Cenk’le konuşup engel olmaya çalışsa da başaramaz. Cenk’in bu hali şirketin durumuna yansıyınca Çelen’ler de büyük bir deprem başlar…

ETİKETLER

YORUMLAR 2
  • aysel 1 yıl önce Şikayet Et
    Feride celenle olan miras nasil tanistiklari ortaya ciksin cenk azranin kardesi icin vaz gectigini sumrunun tehtidlerini yani izleyiciyi bunalmayin cok guzel dizi severek izliyoruz
    Cevapla
  • ayten Aykut 1 yıl önce Şikayet Et
    Lütfen artık hersey açığa çıksın dizinin ana teması dağılınca seyretmek için var olan heyecan kayboluyor.Azra artık mutluluğu haketmedimi?
    Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR