Bir Zamanlar Çukurova 17.bölüm fragmanı ekranda mı? Aklına kurt düşüyor!

Bir Zamanlar Çukurova 16.son bölümde; Demir’in başlattığı meydan savaşının mağlubu olan Yılmaz’ın kan beynine sıçrayıp yenik düşmeyi hazmedemedi. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Veli beklenmeyen şekilde hayatını kaybederken, Yılmaz’ın canına kasteden Gaffur kovuldu. Bir Zamanlar Çukurova 17.bölüm fragmanı ekranda mı?

ABONE OL
GİRİŞ 02.01.2019 12:20 GÜNCELLEME 02.01.2019 12:20 MEDYA
Bir Zamanlar Çukurova 17.bölüm fragmanı ekranda mı? Aklına kurt düşüyor!
Bir Zamanlar Çukurova 17.bölüm fragmanı ekranda mı? Aklına kurt düşüyor!

Bir Zamanlar Çukurova 16.son bölümde; Başlattığı savaşta Yılmaz’a karşı galip gelebilmek adına yeni bir girişimde bulunarak, Sanayi Odası’nın başkanlığına adaylığını koyan Demir’in tek bir oy farkıyla kazanması üzerine kızılca kıyamet koptu. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Yılmaz ise Demir karşısında mağlup olmanın da verdiği etki sonucu öfke patlaması yaşayarak kontrolünü tamamen kaybetti. Yenik düşmeyi ne yaparsa yapsın hazmedemeyen Yılmaz, Demir’in hile ve şantaj yöntemine başvurarak kazandığını düşünürken, zevkten dört köşe olan Demir ise Züleyha’da araç hediye etmesi üzerine konakta bayram havası yaşandı. Diğer taraftan Yılmaz, Gafur’un Yılmaz’ın canına kıyma girişiminde bulunduğu bilgisine ulaşması üzerine kan beynine sıçrayarak onu konaktan kovma kararı almasının ardından Bir Zamanlar Çukurova 17.bölüm fragmanı sorgulaması hız kesmeden başlatıldı. Bununla birlikte gazetede Veli’nin beklenmeyen şekilde vefat ettiği haberinin alınmasıyla birlikte, Züleyha’nın bu işin içinde bir bit yeniği olduğunu düşünmesinin akabinde Bir Zamanlar Çukurova 17.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 17.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

 ATV ekranlarının olmazsa olmaz yapımlarından biri haline gelen Bir Zamanlar Çukurova 17.bölüm fragmanı şu an için henüz yayınlanmadı...

 

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 17.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Murat Ünalmış, Vahide Perçin, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi isimlerin paylaştığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi 17.bölümü ile 24 Ocak Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacak. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 16.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

bir zamanlar çukurova 17.bölüm fragmanı

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Çukurova'da kartlar yeniden karılıyor! Yılmaz'ın kendi elleriyle kurduğu Sanayi Odası'nın Başkanı kim olacak? Kuşaklardır Adanalı olan Demir Yaman mı yoksa İstanbul'dan gelen Yılmaz mı? Züleyha yeni arabasıyla İstanbul'a mı kaçıyor? Demir kendi elleriyle kendi kuyusunu mu kazıyor? Züleyha'ya aldığı, konağın dilinden düşmeyen araba, Züleyha'nın kaçış planının bir parçası mı olacak? Sırlar bir bir ortaya çıkıyor, yer yerinden oynuyor. Kendi kafasına göre iş yapan Gaffur, bunun bedelini nasıl ödeyecek? Uhuletle ve suhuletle, Yamanların Demir'ini bitirme operasyonlarına devam eden Fekeli ve Yılmaz'ın sıradaki planları ne? Yeni karşılaşmalar, yine Çukurova'da olayların fitilini ateşleyecek

ETİKETLER

YORUMLAR 1
  • erdal erman amasya 1 yıl önce Şikayet Et
    merhaba 1.bölümü,izlemekten çok zevk duydum çok müthiş i yapım...
    Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR