TRT 1 Diriliş Ertuğrul 134.bölüm 2.fragmanı! Ertuğrul şoke eden işkence

Yeni bölümüyle izleyenlerin yine nefesini kesecek olan Diriliş Ertuğrul 134.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Moğolların Obaya saldırması ve Ertuğrul'un ailesine işkence etmesinin ardından savaş başladı. Peki Diriliş'in yeni bölümünde neler olacak? İşte aksiyon dolu bölümden öne çıkanlar...

ABONE OL
GİRİŞ 06.02.2019 16:13 GÜNCELLEME 06.02.2019 16:13 MEDYA
TRT 1 Diriliş Ertuğrul 134.bölüm 2.fragmanı! Ertuğrul şoke eden işkence
TRT 1 Diriliş Ertuğrul 134.bölüm 2.fragmanı! Ertuğrul şoke eden işkence

Diriliş Ertuğrul'da savaş başlıyor. TRT 1 ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 134.bölüm 2.fragmanı da nefes kesti. "Bu cengi Kur'an-ı kılavuz belleyen Oğuz'un yiğitleri kazanacaktır" diyen Ertuğrul Bey Moğollarla savaşı başlatıyor. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? Yeni bölümde Ertuğrul Bey'in düşmanı olan Moğol Komutanını Engin Benli oynayacak. 06 Şubat çarşamba günü ekranlarda yerini alacak Diriliş Ertuğrul 134.bölümü yine nefes kesecek.

 

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 134.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Dragos’un kilisenin önünde Ertuğrul’u öldürmek için hazırladığı oyunda bir anda şartlar değişmiş ve Zangoç canı pahasına Ertuğrul’u korumak durumunda kalmıştı. Yaşanan çatışmada Abdurrahman ağır yaralanmış Ertuğrul’un kollarında yaşam mücadelesi veriyordu. Acaba Abdurrahman yaşayacak mı?

 

Bir yanda Dragos bir yanda Beybolat’la uğraşmak durumunda kalan Ertuğrul Bey’in yürüttüğü gizli faaliyetler Moğolların dikkatinden kaçmamıştı. Hülagü Han’ın peşinde olduğu ve Selçuklu Devlet sırlarını içinde barındıran sandıkla Anadolu’dan toplanan vergilerin bir anda ortadan kaybolması Ertuğrul’u işaret ediyordu.

Diriliş Ertuğrul 134.bölüm
Kendileri açısından yaşanan sıkıntılara son vermek isteyen Moğollar Söğüt’e en vahşi komutanlarından birini göndermiştir. Nökerleri ile Kayı obasını basan Moğol komutan Hayme Ana ve otağdakileri esir almıştır. Ertuğrul, Moğolların eline düşen ailesini kurturabilecek midir?

Moğol komutan gizlice kendileri için çalışan Beybolat Bey’i Uç Bey’i ilan etmiştir. Ertuğrul bu durum karşısında ne yapacaktır? Söğüt’ün düzeninde ne gibi değişiklikler olacaktır?

Kayı Obasına baskın veren bu Moğol komutan aslında kimdir? Kayı Obası’na baskın yapan Moğollar’ı fırsat bilen Dragos’un yeni planı ne olacaktır?

Diriliş Ertuğrul Engin Benli

MOĞOL KARAKTERİNİ KİM OYNAYACAK?

Bu sezon savaş sahneleriyle dikkat çeken Diriliş Ertuğrul'a bir oyuncu daha katıldı. Ertuğrul Bey'in düşmanı Moğol Komutanını oynayacak olan Engin Benli dizide uzun süre yer alacak. Dizinin yeni bölümünde Benli, Kayı obasına baskın düzeneleyen Moğol komutanını canlandırıyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI

ETİKETLER

YORUMLAR 2 TÜMÜ
 • mahmut esmeray 1 yıl önce Şikayet Et
  hani nerde ikinci fragmanı
  Cevapla
 • emre61 1 yıl önce Şikayet Et
  adamın tipi (Engin Benli) Mogollara benziyor zaten tam isabet
  Cevapla
 • burak 1 yıl önce Şikayet Et
  artık takip etmiyoruz. zırt pırt yılbaşında tatl yapanlar bu tarz milli değerleri taşıyan yapıtlarda oynamasınlar. ayrıca tertemiz , samimi , aile değerlerini tekrar hatırlatan YEŞİL DENİZ gibi bir diziyi TRT neden kaldırıp yerine saçma sapan programlar yapar anlamak güç.. yazıklar olsun
  Cevapla
 • ömer yolcu 1 yıl önce Şikayet Et
  katılıyorum size bizde severek izliyoduk
  Cevapla
 • M~E~T~İN 1 yıl önce Şikayet Et
  Yeşil Deniz çok basit ve çoğu dialoglar saçmaydı
  Cevapla
 • eşref 1 yıl önce Şikayet Et
  biz izliyoruz kardeş
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR