Aras Bulut İynemli Çukur'un final tarihini açıkladı

Pazartesi akşamının reyting rekortmeni dizisi Çukur ekrana veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli, vermiş olduğu röportaj sırasında dizinin sezon finali yapacağı tarihi açıkladı.

ABONE OL
GİRİŞ 22.03.2019 11:04 GÜNCELLEME 22.03.2019 16:08 Medya
Aras Bulut İynemli Çukur'un final tarihini açıkladı
Aras Bulut İynemli Çukur'un final tarihini açıkladı

Pazartesi akşamının reyting rekortmeni dizisi Çukur, heyecanlı hikayesiyle seyirciyi ekrana çekmeye devam ediyor. Dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli, başarılı giden projenin sezon finalini yapacağını ve bu tarihin ne zaman olduğu sorularına yanıt verdi.

Dizide Yamaç Koçovalı karakterini canlandıran İynemli, dizinin 10 bölüm sonra sezon finali yapacağını belirtti. Oyuncu, 'Yazın tatil mi yapacaksınız? Yoksa film mi çekeceksiniz?' sorusunaysa, 'Sürpriz projeler olabilir, bekleyip göreceğiz' yanıtını verdi.

Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Çeto ve Mahsun arasında esen fırtına, Karakuzuların da geleceğine yön verdi. Koçovalılar, Baykal’ın izini sürerek onu bulmak için harekete geçti. Öldüğünü düşündükleri birini arayan Koçovalılar, bu büyük kovalamaca sırasında zor duruma düşerler. Salih ile İdris arasında önemli bir yüzleşme yaşanır. Bu sırada Çeto, Mahsun ve Koçovalı Kardeşler’e karşı hain planlar yapmaya devam ederken, İdris tüm oğullarıyla bir araya gelerek Çukur’u eski günlerine götürür.

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR