Usta sanatçı Aleyna Tilki'yi sözleriyle yerden yere vurdu!

Kıbrıs'ta sahneye çıkan ünlü türkücü Mustafa Keser, piyasaya çıktığı ilk andan itibaren adından söz ettiren genç şarkıcı Aleyna Tilki'yi sözleriyle yerden yere vurdu. Hak etmeyenlerin yok olacağını dile getiren usta sanatçı genç şarkıcıları topa tuttu.

ABONE OL
GİRİŞ 09.04.2019 08:16 GÜNCELLEME 09.04.2019 08:17 MEDYA
Usta sanatçı Aleyna Tilki'yi sözleriyle yerden yere vurdu!
Usta sanatçı Aleyna Tilki'yi sözleriyle yerden yere vurdu!

Ünlü türkücü Mustafa Keser, Kıbrıs'ta çıktığı sahnede müzik dünyasındaki isimleri topa tuttu. Mustafa Keser, genç şarkıcı Aleyna Tilki'ye de sert çıktı.

 

 

"KAFALARINA DOMATES ATILACAK İNSANLARA ALKIŞ TUTUYORLAR"

Mustafa Keser, Aleyna Tilki hakkında şunları söyledi: "Aleyna Tilki kim? Tilki cinsi mi? Öyle bir tilki cinsi tanımıyorum. Maalesef halkımızın sanat seviyesi düşük. Kafalarına domates atılacak insanlara alkış tutuyorlar.

 

 

"HAK ETMEYENLER YOK OLACAK"

Zaman içinde sanat seviyesi yukarı çıkacak. Hak etmeyenler yok olacak inşallah. Benim sevenlerim jiletçi takımı değil. Sanat seviyorlar, bize sevgilerinden başka bir şey göstermiyorlar."

Mustafa Keser

YORUMLAR 18 TÜMÜ
 • Kenan 3 yıl önce Şikayet Et
  Sanamı kalmış bunu söylemek işine bak bu seviyeni düşürür hemşerim
  Cevapla
 • Abdullah Âdemoğlu 3 yıl önce Şikayet Et
  Ağzına sağlık Mustafa abi... Daha fazlasını hakediyorlar... Fakat edebimiz müsaade etmiyor...
  Cevapla
 • Yavuz 3 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun sana, yüzde yüz haklı. Müziği ve sözleri ne olduğu belli olmayan, Türk sanatları ile uzaktan yakından alakası yok bu pop müziğin.
  Cevapla
 • Sanki farksız 3 yıl önce Şikayet Et
  Bana kalsa ben de sana buna benzer şeyler söylerdim çünkü şeriatça bazı savtlar helâl, bazıları da haram kılınmıştır. Evet ulvî hüzünleri, Rabbanî aşkları îras eden sesler, helâldir. Yetimane hüzünleri, nefsanî şehevatı tahrik eden sesler, haramdır. Şeriatın tayin etmediği kısım ise, senin ruhuna, vicdanına yaptığı tesire göre hüküm alır. İşarat-ül İ'caz - 70
  Cevapla
 • Ttt 3 yıl önce Şikayet Et
  Bir sanatcı çıkıp böyle bir söz söylüyorsa onun sanatcılıgından şüphe ederim sokaga çıkıp sorsanız mustafa keserde kim der yüzde doksanı ınsanlarn
  Cevapla
 • Ahmet ak 2 yıl önce Şikayet Et
  Yürü git hadsiz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR