Hale Soygazi ile Seda Sayan arasındaki dava sonuçlandı!

Yeşilçam döneminin popüler isimlerinden sanatçı Hale Soygazi, kendisinin oğlu olduğunu iddia eden Murat Şar adlı kişiyle mahkemelik olmuştu. Yapılan DNA testi sonucunda, Murat Şar'ın Hale Soygazi'nin oğlu olmadığı ortaya çıkmıştı. Soygazi'nin iddiayı ortaya atan programın sunucusu Seda Sayan'a açtığı dava sonuçlandı.

ABONE OL
GİRİŞ 12.02.2020 09:38 GÜNCELLEME 12.02.2020 09:39 Medya
Hale Soygazi ile Seda Sayan arasındaki dava sonuçlandı!
Hale Soygazi ile Seda Sayan arasındaki dava sonuçlandı!

Sinema sanatçısı Hale Soygazi'nin kendisi hakkında çeşitli iddiaların yer aldığı Artık Susma programını sunan şarkıcı ve sunucu Seda Sayan'a karşı açtığı dava sonuçlandı. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen son duruşmada karar açıklandı. Buna göre; Seda Sayan, iddiayı programa taşıyan bestekar Mehmet Yüzüak ile programı yayınlayan Show TV ve prodüksiyon şirketinin 1 lira manevi tazminat ödemesine ayrıca her bir ismin ayrı ayrı kınanmalarına hükmedildi.

MURAT ŞAR, HALE SOYGAZİ'NİN OĞLU DEĞİL

Ünlü sanatçı Hale Soygazi, geçtiğimiz yıllarda Murat Şar adlı bir kişinin iddialarıyla gündeme gelmişti. Şar, Show TV'de yayınlanan bir gündüz kuşağı programına katılmış ve öz annesinin sinema sanatçısı Hale Soygazi olduğunu ve kendisinin Soygazi tarafından terk edildiğini iddia etmişti. Suçlamaları hiçbir şekilde kabul etmeyen Soygazi ise bu iddialara yönelik olarak mahkemeye başvurmuştu.

Murat Şar Hale Soygazi

İstanbul 14. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından görülen davada, taraflara DNA testi yapılması kararı verilmişti. Düğümü çözecek olan DNA testi sonuçlandı. Yapılan açıklamada, Şar'ın Soygazi ile herhangi bir biyolojik bağ taşımadığı kesinleşti.

ETİKETLER

YORUMLAR 1
  • Tülay 4 ay önce Şikayet Et
    Kesinlikle oğlu bu kadar benzerlik ama kabul edemiyor işte
    Cevapla
  • Nalan 3 ay önce Şikayet Et
    Oğlu falan değildir. Hayatında doğum bile yapmamış bir kadına bu iftira neden? Neymiş de benzerlik varmış, benzerlik olsa ne olur... İnsanlar birbirine benzeyebilir. Her benzeyen biribiiryle kanı bağı mı vardır. Yapmayın... Bilmeden etmeden insanlara iftira etmeyin.
    Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR