Ünlü Rapçi Norm Ender'den savaşa hayır paylaşımı yapanlara tokat gibi cevap

Son dönemde tekrar yükselişe geçen ünlü Rapçi Norm Ender, sosyal medya hesabından yaptığı Barış Pınarı Harekatı ile ilgili paylaşımla gündem oldu. Savaşa hayır diyenlere tokat gibi cevap veren Norm Ender takipçilerinden tam destek aldı.

ABONE OL
GİRİŞ 12.10.2019 08:10 GÜNCELLEME 12.10.2019 08:27 MEDYA
Ünlü Rapçi Norm Ender'den savaşa hayır paylaşımı yapanlara tokat gibi cevap
Ünlü Rapçi Norm Ender'den savaşa hayır paylaşımı yapanlara tokat gibi cevap

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriye’ye yönelik yapılan Barış Pınarı Harekatı’nın başlamasını duyurmasıyla ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından destek vermiş, kahraman Mehmetçik’in yanında olduğunu bildirmişti. Rapçi Norm Ender de bunun üzerine sosyal medya hesabı Twitter’dan bir paylaşımda bulundu ve sözleriyle önemli göndermelerde bulundu.

 

 

“ÜLKEMİZİ SEVİYORUZ”

Twitter’dan paylaşım yapan Norm Ender, "#BarışPınarıHarekatı’nda yiğitlerimize başarılar, ailelerine metanet dilerim. Ordumuz yürüdüğü zaman hemen savaşa hayır yazanlar, keşke terör örgütleri eylem yaparken, emperyalistler ülkemizi tehdit ederken böyle duyarlar gösterebilse! Biz savaşı değil, ülkemizi seviyoruz!" ifadelerini kullandı. Norm Ender’in bu paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alırken Twitter’da TT  listesine girdi.

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 7 TÜMÜ
 • Helal Ender 8 ay önce Şikayet Et
  İşte vatan sever.
  Cevapla
 • Yılmaz 8 ay önce Şikayet Et
  Sağcı solcu olması fark etmez böyle milliyetçi vatanını seven dış güçlere boyun eğmeyen gençler lazım bize
  Cevapla
 • Osmanlı 8 ay önce Şikayet Et
  Koçum, sana helal olsun.
  Cevapla
 • NAZAN 8 ay önce Şikayet Et
  diline sağlık ne güzel özetlemiş
  Cevapla
 • Nail ERDOĞAN 8 ay önce Şikayet Et
  Türkler savaşı barış için, namuz için vatan , millet şeref, bayrak ,din için birlik beraberlik için yaparlar. Bunu avrupa yahudi kafir milleti bilmez. Türkler katliam soykırım yapmaz haksız yere adam öldürmez. yaşlıya çocuğa kadına aman diyene el kaldırmaz kimsenin malında namusunda gözü olmaz bunları kurtuluş savaşında gördük ama avrupa ve yahudiler ermeniler katliam yaptılar hamile kadınları süngülediler.tecavüz yağma yakma diri diri gömme her tür rezaleti yaptı avrupa.Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar .Biz savaşı islam kurallarına göre yaparız.Kafirlerde işgal sömürü ve köleleştirmek için yapar.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR