Işıklar kapatın, mısırları patlatın ve Ülke TV'yi açın!

Kült yapımlar, özgürlük mücadelesinin vurucu anlatımları, ütopik olayların işlendiği dizi ve belgeseller Ülke TV’de… Artık salonun ışıklarını kapatıp, televizyonun sesini açmanın vakti geldi… Kaliteli mini diziler, en çok izlenen belgeseller ve yabancı filmler…

ABONE OL
GİRİŞ 15.11.2019 15:19 GÜNCELLEME 21.11.2019 15:56 MEDYA
Işıklar kapatın, mısırları patlatın ve Ülke TV'yi açın!
Işıklar kapatın, mısırları patlatın ve Ülke TV'yi açın!

Televizyon klişelerinden sıkılanlar, uzun uzun bakışmalardan bunalanlar için alternatif dizi içerikleri çok yakında Ülke TV ekranlarında olacak. 

 

 

Birbirinden kaliteli içeriklerle uzun kış gecelerinize keyfi katan diziler, filmler ve belgeseller izleyici ile buluşacak. Kunta Kinte isimli bir Afrikalının ülkesinden kaçırılıp köle olarak Amerika’ya getirilmesinden sonra yaşadıklarını konu alan Roots Kökler, Kass Morgan'ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan bir kıyamet sonrası draması The 100 ve Dostoyevski’nin hayatını, ilişkilerini, yazılarını, kumar ve yoksulluk yıllarını anlatan sekiz bölümlük belgesel tadındaki dizi Dostoyevski görsel bir şölen oluşturacak. Bunların yanı sıra izleyiciler Volition -Kızım İçin dizisinde iki babanın, kızlarını yaşatmak için birbirleri ile yaptığı kıyasıya mücadele ve koşulsuz sevgiye şahit olacak.

ülke tv diziler

 

 

ADRENALİN SALGILAYACAK AKSİYONLAR DA ÜLKE TV'DE!

Aksiyon, hız ve macera tutkunlarının keyifle izleyeceği diziler; Transporter, Kobra Takibi, Ölümcül Silah Ülke TV’de olacak. 

Üç altın kural, bir adam ve tehlikeli yolculuk! Frank Martin’in yaşadığı olaylar, aksiyon dolu maceralar Transporter’da… 1996 yılından bu yana hız tutkunlarının gözdesi olan, iki otoyol polisinin yolda yaşadıklarını ustalıkla işleyen Kobra Takibi 19 ve 20. Sezon bölümleri ile Ülke TV’deki yerini alacak. Birbirine tamamen zıt karakterdeki iki başarılı dedektifin birlikte çalışmaya başladıktan sonra atıldıkları maceralar Lethal Weapon-Ölümcül Silah’da… Ayrıca dövüş sanatlarını başka bir boyuta taşıyan, Bruce Lee’nin hayatının anlatıldığı belgesel film I am Bruce Lee’de izleyici ile buluşacak.

kobra takibi

BELGESEL TUTKUNLARI UNUTULMADI

En çok izlenen belgesel serilerinden Warriors-Savaşçılar ve Barbarians Rising-Roma ve Diğerleri adıyla Ülke TV’de olacak. Tarihe damgasını vuran karakterlerin yer aldığı Warriors-Savaşçılar; Spartaküs’ten, Hun İmparatoru Attila’ya kadar önemli tarihi kişiliklerin hayatlarını gözler önüne serecek. Barbarians Rising-Roma ve Diğerleri’nde ise her bölümde Roma'ya karşı mücadele eden ayrı bir Barbar kabilesinin hikâyesine tanık olunacak.

Yabancı diziler, kaliteli belgeseller, kült filmler çok yakında Ülke TV’de…

ETİKETLER

YORUMLAR 6 TÜMÜ
 • Cengaver 10 ay önce Şikayet Et
  Helal Ülke TV ye yakışır. Durmak yok devam
  Cevapla
 • ahmed 10 ay önce Şikayet Et
  kalite meselesi. hiç bir kanalın güç yetiremediği en kaliteli filmler ülke tv de. yakışır...
  Cevapla
 • gurbetci 10 ay önce Şikayet Et
  kobra takibi dizi erdogan atalaydan ve ekiplerindeden çok guzel bir performansli bir dizi kaçirilmaz .
  Cevapla
 • kaptan44 10 ay önce Şikayet Et
  kunta kinteyi yayınlayanlar kült bir dizi olan KAÇAK (Dr Kimbıl) Vadideki Hayat Komser Kolombo türk dizilerinden kaynanalar bunlarıda yayınlasalar bari sinema olarakda nostaljik önemli yapıtları tabi teknoloji ile yoğrulmamış olmalı bir kral ve ben kasablanka vs. vs yani bu ülkede geçmiş ile yeni teknolojik film ve dizileri yoğurarak yayınlasalar bari o zaman belki bir şeylere benzer
  Cevapla
 • Ölçü 10 ay önce Şikayet Et
  Güzel ve Aksiyonlu Yapıtlar. Yakışır Be, Haydi Bakalım...
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR