Müge Anlı, işin bilinmeyen yüzünü açıkladı: Çok ender rastlanan bir rahatsızlık!

Uzun yıllardır ATV ekranlarına taşınan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ''yorumcu'' olarak bulunan avukat Rahmi Özkan'ın torunu Deha Uğur Özkan hayata veda etti. Henüz 13 yaşında iken yaşam savaşını kaybeden Deha Uğur Özkan'ın hastalığının akciğer kanseri olduğu ortaya çıktı. Rahmi Özkan'ın torununun hayata gözlerini yumması üzerine Müge Anlı'dan duygu yüklü mesaj geldi.

ABONE OL
GİRİŞ 02.01.2020 10:09 GÜNCELLEME 02.01.2020 10:09 MEDYA
Müge Anlı, işin bilinmeyen yüzünü açıkladı: Çok ender rastlanan bir rahatsızlık!
Müge Anlı, işin bilinmeyen yüzünü açıkladı: Çok ender rastlanan bir rahatsızlık!

ATV ekranlarında işlenen çeşitli suçları & cinayet vakalarını çözümleyerek sır perdesini aralayan televizyon programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yorumcusu avukat Rahmi Özkan'ın torunu yaşamını yitirdi. Gizli kalan gerçeklere ışık tutan programın sunuculuğunu üstlenen Müge Anlı, Rahmi Özkan'ın torunu olan Deha Uğur Özkan'ın hayat mücadelesini kaybettiğini duyurarak duygu yüklü bir mesaja yer verdi. Daha 13 yaşında iken son nefesini veren Deha Uğur Özkan'ın akciğer kanserine yakalandığının bilgisine ulaşıldı. Rahmi Özkan'ın torununun 22 Aralık Pazar tarihinde Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedilerek son yolculuğuna uğurlandığı öğrenildi.

ÖLÜM HABERİNİN ARDINDAN MÜGE ANLI'DAN DUYGU YÜKLÜ MESAJ...

ATV ekranlarında uzun senelerdir yayın maratonuna hız kesmeden devam eden Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı yaşanan üzücü olayın ardından; “Biz hafta sonu üzücü günler geçirdik. Rahmi Özkan’ın torunu bir süredir tedavi görüyordu ve maalesef tedavi gördüğü hastanede gözlerini yumdu. Henüz 13 yaşındaydı, ölüm her şekilde acı, ölüm her şekilde insanın sevdiklerinin yanına sığan, yakıştırılan bir şey değil ama 13 yaşında bir çocuğa hiç yakıştırılacak bir durum değil. Ben başta Rahmi Bey olmak üzere tüm Özkan Ailesi’ne, annesine, babasına, tüm yakınlarına, sevenlerine baş sağlığı diliyorum Rahmi Bey bir süre aramızda olamayacak. Kendini ne zaman iyi hissederse programda onunla beraber olacağız. İnsan çok şey söylemek istiyor ama ne yazık ki bazı konularda söylenecek bir şey yok. Rahmi Bey yaklaşık 8 aydır bu üzüntüyle boğuşuyordu. Biz ona bu konuyu açmamaya çalışıyorduk. Ailesi söylemiyordu bile durumunu, ama ne yazık ki dünyada çok ender rastlanan bir rahatsızlığa yakalandı. Nurlar içinde yatsın, başı sağ olsun ailenin.” şeklinde ifadelere yer vererek duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 23 TÜMÜ
 • DR.MR. 7 ay önce Şikayet Et
  Tüm Türkiye 2020 yılı içersin de Bilim,Teknoloji,Fen,Matematik ve yabancı Dil İngilizce ile meşgul olacaktır.Bu konularda bilgisi ve çalışması olmayanlar saf dışı edilecektir.Türk insanı insan gibi yaşayabilmek için bu kriterlere ihtiyacı vardır.Bu kriterler olmadığı sürece seni insan yerine koymazlar.
  Cevapla
 • İşte 7 ay önce Şikayet Et
  Allah’tan tarifi mümkünmüş acının, bir de tarifi mümkün olmasa ne olurdu Allah muhafaza...
  Cevapla
 • Sevgi pıtırcığı 7 ay önce Şikayet Et
  Çok zor ya düşünüyorumda şimdi Allah kimseye evlat acısı vermesin. Ailesine sabırlar diliyorum. Allah sabır versin.
  Cevapla
 • Balıkesir/akçay 7 ay önce Şikayet Et
  Rahmi bey ve tüm sevenlerine sabır diliyorum
  Cevapla
 • DR.MR. 7 ay önce Şikayet Et
  Hayatı insana zehir eden yine insandır.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR