Güvercin final mi yapacak, yeni bölüm neden yok | Ekran yolculuğunun artık sonuna mı geldi?

Dizi sektöründeki bazı projeler Korona Virüsü tehlikesinden korunmak için güvenlik önlemi alıp çekimleri durdurma kararı alırken yayına devam eden Güvercin setinde büyük bir gerilim yaşandı. Güvercin dizisinde başrol üstlenen ünlü oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu, Korona Virüsü nedeniyle çekimlerin iptal edilmemesi üzerine dizi setini terk ederek çalışmayı bıraktı.

ABONE OL
GİRİŞ 30.03.2020 13:18 GÜNCELLEME 30.03.2020 13:18 MEDYA
Güvercin final mi yapacak, yeni bölüm neden yok | Ekran yolculuğunun artık sonuna mı geldi?
Güvercin final mi yapacak, yeni bölüm neden yok | Ekran yolculuğunun artık sonuna mı geldi?

Dünya'daki pek çok ülkeden sonra son günlerde ülkemize de sıçrayıp etkisi altına almaya ve can kayıpları yaşanmaya başlayan Korona Virüsü krizi dizi setlerini vurdu. Bilindiği üzere dizi sektöründe ekran yolculuğunu sürdüren bazı yapımların Korona Virüsü salgınından korunabilmek adına gerekli tüm tedbirleri alıp çekimleri erteleme yönünde karar verirken Star TV'de yayına giren Güvercin dizisinin setinde gerilim giderek yükseldi.

 

Kamera karşısına geçerek büyük bir hayran kitlesi elde ettiği Sen Anlat Karadeniz dizisinin ardından Güvercin dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaya başlayan Mehmet Ali Nuroğlu Korona Virüsü için çekimlere ara verilmemesi üzerine tepki göstererek çalışmayı bıraktı. Kenan karakterini üstlenen Mehmet Ali Nuroğlu'nun yayına kaldığı yerden devam eden Güvercin dizide isyan ederek setten ayrılma kararı alması üzerine final yapma durumuyla karşı karşıya kaldı. 

Durumdan şikayetçi olarak işi terk eden Mehmet Ali Nuroğlu ile anlaşma sağlanamazsa Güvercin dizisinin final yaparak ekrana veda edeceğine yönelik iddialar medyanın gündemine yerleşti.Şimdilik, söz konusu dizinin yayından kaldırılıp kaldırılmayacağına ilişkin resmi açıklama dizinin yapımcısı tarafından bekleniyor...

 

güvercin

ETİKETLER

YORUMLAR 6 TÜMÜ
 • Sfs 7 ay önce Şikayet Et
  Set ekibin eziyet eden kompleksli insanlar başrol oyuncuları
  Cevapla
 • Çaldıran.....1514 6 ay önce Şikayet Et
  Sağlığını düşünmek diğerlerine eziyet mi sence.....??
  Cevapla
 • hamo ağa 7 ay önce Şikayet Et
  2-3 yılda bir Mardin-Antep hattında çekilen kan davalı aileler ve evlendirilen çocuklar klişesiyle GüneyDoğu insanını da aşağılamaya dayalı lanet diziler. Urfada bir defa denendi ağızlarının payını aldılar bir daha oraya uğramadılar.
  Cevapla
 • TC Muhammed 7 ay önce Şikayet Et
  Bu rezil diziler yasaklanmalı! Dırsat buldukça söyleyeceğim;bu rezil diziler yasaklanmalı, bu rezil diziler yasaklanmalı, bu rezil diziler yasaklanmalı, bu rezil diziler yasaklanmalı
  Cevapla
 • Mustafa 7 ay önce Şikayet Et
  Rezil derken? hem izle hem elestir yaziklar olsun sana
  Cevapla
 • Salepli 7 ay önce Şikayet Et
  Neden olmasın.Benim neyim eksik
  Cevapla
 • tarafsız 7 ay önce Şikayet Et
  bu rolün tamda hakkını veren bir yapısı ve oyunculuğu var...tebrikler, Nuroğlu
  Cevapla
 • Çaldıran.....1514 6 ay önce Şikayet Et
  Bu nedenden dolayı seviyorum bu diziyi....dizinin devam etmesi için gayret gösterin yönetmen bey....
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR