Kim Milyoner Olmak İster, Cem Yılmaz'la ekrana dönüş yapıyor! Stüdyoda kahkaha tufanı estirecek

Televizyon ekranlarının olmazsa olmaz yarışma programları arasında yer alan Kim Milyoner Olmak İster, yeni yayın dönemine Cem Yılmaz ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuk koltuğunda oturduğu Kim Milyoner Olmak İster stüdyosunda konuk olarak ağırlanacak Cem Yılmaz, esprileriyle gülmekten kırıp geçirmeye geliyor.

ABONE OL
GİRİŞ 25.09.2020 00:46 GÜNCELLEME 27.09.2020 22:57 MEDYA
Kim Milyoner Olmak İster, Cem Yılmaz'la ekrana dönüş yapıyor! Stüdyoda kahkaha tufanı estirecek
Kim Milyoner Olmak İster, Cem Yılmaz'la ekrana dönüş yapıyor! Stüdyoda kahkaha tufanı estirecek

İzleyici kitlesinin favori olarak gösterdiği ve takip ederken bilgi hazinesini genişlettiği yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, yeni sezonda da birbirinden renkli konuklarıyla serüvenini sürdürecek. Yeni sezonda da Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu yürüterek stüdyoya katılan konuklara sorular yönelteceği Kim Milyoner Olmak İster'de usta komedyen Cem Yılmaz'ın davet edileceği öğrenildi.

 

 

26 Eylül Cumartesi tarihi itibariyle ATV ekranlarında tutkunlarının karşısına geçecek olan Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümünde, Cem Yılmaz ile programın sunumunu gerçekleştiren Cem Yılmaz arasındaki diyaloglar keyifli dakikalar yaşatacak.

Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının yeni bölümünde Cem Yılmaz, ''joker'' olarak stüdyoya bağlanacak. Yayına giren yeni sezon tanıtım fragmanında; Soruları yanıtlayan Ali adlı yarışmacı bir sorunun doğru yanıtının hangisi olacağı konusunda tereddüte düşüp joker hakkını kullanacağı esnada jokerleri arasında Cem Yılmaz'ın da bulunduğu görülüyor.

 

 

Espritüel yeteneğiyle tanınırlık kazanan Yılmaz kendisini joker olarak kaydeden yarışmacıyı tanımadığını dile getirmesiyle gerek ekran başındaki seyircileri gerekse sunucu Kenan İmirzalioğlu'nun yüzünü güldürerek eğlencenin dozunu artırdı.

ETİKETLER

YORUMLAR 23 TÜMÜ
 • MERAL 2 ay önce Şikayet Et
  aman ne önemli ne işi var bu adamın bu kanalda hiç de komik değil
  Cevapla
 • Polat 2 ay önce Şikayet Et
  Zerre kadar komik bulmuyorum bu adami
  Cevapla
 • Vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  Bunlara prim vermemek lazım
  Cevapla
 • özerr 2 ay önce Şikayet Et
  yazık olmuş atv ye
  Cevapla
 • Muşli Deniz 2 ay önce Şikayet Et
  Sevdiğim bir yarışma programı ama bu bölümü izlemem ...
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR