Cumhuriyet Gazetesi'nden 29 Ekim'de fitne haberi

Cumhuriyet Gazetesi'nin Elazığ Valiliği binasına asılan Atatürk posterli Türk bayrağının ters asıldığı şeklindeki haberi yalanlandı.

ABONE OL
GİRİŞ 29.10.2020 23:57 GÜNCELLEME 30.10.2020 00:21 MEDYA
Cumhuriyet Gazetesi'nden 29 Ekim'de fitne haberi
Cumhuriyet Gazetesi'nden 29 Ekim'de fitne haberi

Bütün Türkiye'nin ortak sevinci 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yurdun her köşesinde anlamlı etkinliklerle kutlanırken Cumhuriyet Gazetesi yine fitne bir habere imza attı. 

Gazete, Elazığ Valiliği binasına asılan Atatürk posterli Türk bayrağının ters bir şekilde asıldığını ve valinin o şekilde tören yaptığını iddia etti. 

Haberin yalan olduğu Elazığ Valisi Erkaya Yırık'ın sosyal medyadan paylaştığı karelerle ortaya çıktı. Yırık'ın paylaşımında Atatürk posterli Türk bayraklarının düzgün olduğu ve törenin de o şekilde icra edildiği görülüyor.

KAYNAK : Haber7

ETİKETLER

YORUMLAR 15 TÜMÜ
 • zafer 6 ay önce Şikayet Et
  Ya sayın valiler böyle yalvarıp yakarıp ta bunlara birşeyleri ispatlama mecbur değilsiniz. Elinizde yasa yok mu verin mahkemeye. Bu kitapsızları yargıda süründürün . Bir şey çıkmasa da mahkeme kapılarına gitsin gelsinler. Sızlanmayın iş yapın. Bunları kodeste görmek istiyoruz.
  Cevapla
 • Doğu-Batı 6 ay önce Şikayet Et
  Yahu terste olsa asmışlar. Atatürk' ün Partisi dediğiniz partinin milletvekilleri, onun asılı olan resmini duvardan indiriyorlar ya.
  Cevapla
 • Misafir 6 ay önce Şikayet Et
  Cumhuriyet ile alakası olmayan gazete işte
  Cevapla
 • çaldıran 6 ay önce Şikayet Et
  adını hak etmeyen Cumhuriyet paçavrası ve orada haber yapan haberci müsveddeleri kininizde geberip gideceksiniz
  Cevapla
 • ali 6 ay önce Şikayet Et
  yapılan bilinçli ,akıllıca, amaçlıdır. sosyal medyada karıştırmak, ve tepeden seyretmek 1 hafta sonra özür gelir. anaç ve niyet ulaşılır. defalarca tiyatro senaryo aynı oyuncular başka
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR